PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 398
ocen
7,5 10 1 186398
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

taniec brwi

ocenił(a) film na 6

czy Wam też przeszkadzała mimika głównej bohaterki? bywały sceny, w których nie byłam w stanie się skupić na niczym innym oprócz jej brwi odprawiających istny taniec deszczu... :D

nie znam dobrze tej aktorki, nie wiem czy zawsze tak ma, czy tylko w tej kreacji aktorskiej...

Asik1989

Hahahahhahah wlasnie go ogladam i mialam o to samo zapytac na forum.
Usmiech ma fajny ale te brwi sa straszne

ocenił(a) film na 6
Asik1989

W grze o tron tak nie robiła, taka rola.

ocenił(a) film na 8
Asik1989

wlasnie wszedlem napisac, ze jej mimika w tym filmie wywarla na mnie ogromne wrazenie, nie jestem tylko pewien, czy zasluzyla (ta mimika) na oskara, czy na maline, ale widze ze juz wszystko na ten temat zostalo powiedziane, wiec sobie daruje :D

ocenił(a) film na 7
Asik1989

Tez zwróciłem na to uwagę że momentami jej brwi żyją wlasnym zyciem. Ale nie powiem żeby mnie to jakos drażniło specjalnie. Moze dlatego że Emilię widuję "na co dzień" w GOT. Tam ma poważną rolę, więc jej mimika pracuje w innym trybie i wypada bardzo dobrze

Asik1989

zgadzam się, to było irytujące i sprawiało, że brzydko wyglądała

Asik1989

Powinnaś zobaczyć ją w takim razie w Grze o tron, gdzie nosi blond perukę i te brwi jeszcze bardziej się odznaczają. Ale ja akurat uważam je za jej uroczy znak rozpoznawczy. :D

ocenił(a) film na 7
Asik1989

Moim zdaniem to było genialne, idealnie współgrało to z charakterem głównej bohaterki.

użytkownik usunięty
Asik1989

"czy Wam też przeszkadzała mimika głównej bohaterki? bywały sceny, w których nie byłam w stanie się skupić na niczym innym oprócz jej brwi odprawiających istny taniec deszczu... :D"

Nie, mi nie przeszkadzała mimika twarzy bohaterki , skaczące brwi, usta, poliki, wręcz przeciwnie taka ekspresyjna
gra Lou sprawiała że perfekcyjnie pasowała do tej roli zyskując moją sympatię od pierwszych minut filmu

ale


może dlatego, że chaa jestem facetem i lubię takie panie - przeglądając wypowiedzi, nie wszystkie ale tak od
góry w dół ( kilkanaście) to nie da się nie zauważyć, że
zastrzeżenia co do tej "mimiki" mają bez wyjątku same panie - bez dwóch zdań jest tutaj coś na rzeczy.

pozdrawiam

Asik1989

Ojejku tak!!! Specjalnie weszlam na filmweb czy ktos tez na to zwrócił uwagę :D na ostatniej scenie to az rechotalam, bo nie wiedziałam czy ona placze czy sie smieje, czy wzrusza. Tak samo jak scena na plazy, tez dopiero po chwili sie zorientowałam jakie emocje chce pokazać. Koszmar

użytkownik usunięty
Asik1989

Nie tylko. Przez właśnie jej "taniec" brwi,dziwne miny i infantylne zachowanie była dla mnie bardzo wkurzająca i nienaturalna. Nawet gra aktorska nie powaliła na łopatki.

Na brwi nie zwróciłem uwagę, no ale jej mimika twarzy była ciężka do wytrzymania ):

użytkownik usunięty
buterfly

Niestety,wypadła nienaturalnie. Sam film nie jest zły(oceniłam na 7),ale ta aktorka chwilami naprawdę mnie wkurzała w czasie oglądania.

PS. Znowu się spotykamy :D.

Dokładnie ten jej wytrzeszcz oczu i układanie ust w dziwaczne miny, normalnie z minuty na minute coraz bardziej irytowało przez co jednak nie podjąłem się oceny ;) PS. Widać mamy podobne gusta i oglądamy te same produkcje :)

użytkownik usunięty
buterfly

Początkowo chciałam dać 6,ale ostatecznie przyznałam 7. Uważam,że to dobry film,ale nie aż taki,żebym miała piać z zachwytu. Widziałam lepsze,ale też gorsze. Dobrze albo i źle(zależy jak na to patrzeć),że nie kończy się happy endem. Niektórzy mogą być rozczarowani tym,że jednak nie zostali parą. Ja w sumie też trochę byłam.

PS. Cóż,jesteśmy z tego samego pokolenia. Pewnie dlatego,chociaż nie jestem pewna czy wiek gra rolę w 100%. Może tylko częściowo.

Ja prze jej grę nie byłem w stanie dokończyć filmu, no robiła takie miny że się bałem że dostanie zaraz jakiegoś paraliżu i jej tak zostanie ;) - Wiec postanowiłem się jednak dalej nie męczyć i odpuściłem też ocenę filmu.

PS. Może to być też przynajmniej w pewnej cześć powód naszych postań tutaj na Filmwebie :)

użytkownik usunięty
buterfly

Skoro nie obejrzałeś do końca to niechcący zaspoilerowałam ci zakończenie filmu,choć nie aż tak bardzo. Wybacz mi ;). Ja mam tak,że obejrzę film do końca,aby mój go ocenić. Żeby nie było tak,że wyłączę w połowie i na filmwebie ocenię na 3, a za parę miesięcy obejrzę w całości i stwierdzę,że niesprawiedliwie oceniłam tak nisko i powinien mieć 7.

PS. Sądzę,że jeszcze gdzieś się spotkamy. Pytanie gdzie? ;)

Nic się nie stało to akurat żaden spoiler :) - Dlatego ja też wolę nie oceniać wole nie oceniać filmu/serialu niż ocenić pochopnie :)

Asik1989

Haha prawda xD czasami nie moglam sie skupic na scenie- ma bardzo bogata mimike twarzy xD

ocenił(a) film na 6
Asik1989

Ona musi być jakimś mutantem. Nikt nie potrafi tak wygiąć brwi ;) Jakieś extra mięśnie czy coś. Trochę irytujące, trochę słodkie. Na pewno ciężko przejść obok tego obojętnie. Ciężko mi natomiast się przyzwyczaić do tego koloru włosów po GoT.

ocenił(a) film na 7
Asik1989

To nie oglądaj

ocenił(a) film na 7
Asik1989

Może ona myślała że jest Jimem Carry ,a nie jest

ocenił(a) film na 7
Asik1989

Tylko zazdrosne kobiety mogą takie bzdury wypisywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones