PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 67 988
ocen
6,7 10 1 67988
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

W momencie kiedy poznajemy męża Christine, a w zasadzie kogoś kto go udaje, wiedziałem, że coś z tym facetem jest nie tak. Kiedy dowiedziałem się, że powodem jej problemów z pamięcią było ciężkie pobicie, od razu wiedziałem kto jest za nie odpowiedzialny. No i tak właśnie kolejne wydarzenia w filmie tylko mnie w tym utwierdzały aż do zakończenia. Przez to zniknęło całe napięcie już na wczesnym etapie seansu. Ale mimo to film godny polecenia.

kierownik_filmaniak

Dokładnie. Mnie jedynie film "zaskoczył" brakiem zaskoczenia- liczyłem, że to zamierzony zabieg, żeby widz podejrzewał męża Christine, ale finalnie prawda była by inna- Ben (ten fałszywy) naprawdę ograniczał dla jej dobra, o to Mike cały czas nią manipulował. Dochodzi do tego kompletnie niepotrzebna scena- Mike próbuje pocałować Christine, ta "przypomina sobie", że to on ją pobił, po czym ucieka, a ten traktuje ją środkiem usypiającym. Scena z czapy i nie pociągająca za sobą, żadnych konsekwencji. Jakby pochodziła z pierwotnej wersji scenariusza, w której to Mike jest "tym złym", ale twórcy zapomnieli ją wyciąć po wprowadzeniu zmian.

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

a mi się wydaje że on to zrobił, żeby dać im jeszcze jedną szansę, że kiedy się obudzi, znów o wszystkim zapomni, znów będzie należeć do niego, Collin jak zwykle boski...

ocenił(a) film na 6
kierownik_filmaniak

Dokładam swoje 6/100 !!!

ocenił(a) film na 7
kierownik_filmaniak

Moim zdaniem to, że Ben od samiuśkiego początku jest "podejrzany" jest celowe, potem dziwny wydaje się dr Nash, Ben znowu wraca do łask, reżyser gra z widzem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones