PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 67 988
ocen
6,7 10 1 67988
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

Proszę niech ktoś mi wytłumaczy... czemu Doktor uśpil Christine... i czemu wiedząc, który Ben jest prawdziwy, nie powiedział jej.. czy sam nie wiedział i myślał, że żyje z właściwą osoba? Jego rola jest też trochę dwu znaczna.. bo dotyka czule Christine, obejmuje.. ona przy nim czuje się bezpiecznie. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć rolę jego postaci w filmie, bądź książce. Bardzo mnie to ciekawi. Z góry dziękuję! :)

ocenił(a) film na 6
mezowos_4

Też mnie to zastanawia. Myślę, że zamysł twórców miał być taki, że doktorek jest w to wszystko zamieszany, bo przecież ewidentnie zna dwóch Benów. Ciekawe.

mezowos_4

Podał jej środek uspakajający ponieważ pod wpływem nowych informacji wydawało się jej, że to on jest jej oprawcą (co nie jest prawdą), Musiał coś z tym zrobić, żeby przestała się go bać i nie zrobiła żadnych głupstw. Nie wiedział jak wygląda Ben (ani prawdziwy, ani fałszywy). Leczył ją od kilku tygodni, a Ben odszedł 4 lata wcześniej wiec nigdy go nie widział. Wytłumaczył na początku, że poznał ją w parku ze zdjęcia, bo zostały mu przekazane jej dokumenty, ale nie miał do niej kontaktu. Na końcu powiedział, że przychodzi do niej jako przyjaciel, a nie jako lekarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones