PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 67 991
ocen
6,7 10 1 67991
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

Za co zabrać się najpierw? Przeczytać książkę czy obejrzeć film?

theMedicalDoctor

Ja nie oglądałam jeszcze filmu, ale książka mnie (i nie tylko mnie) oczarowała, z filmem boję się, że tak nie będzie.

leapylee

Jaki tytuł ma ta książka?
I kto jest jej autorem?

Iluvia

Tytuł ten sam, autor S. J. Watson

theMedicalDoctor

Oczywiscie ksiazka-ZAWSZE!

ocenił(a) film na 7
WeniWidiWici

Prawie zawsze - przeczytaj "Upiora w operze" . Nota bene gdybym wiedziała iż jest książką od tego bym zaczęła, cóż pozostaje mi poszukać teraz książki ..

theMedicalDoctor

Po co czytać książki skoro można film obejrzeć.. chyba za dużo wolnego czasu macie

ocenił(a) film na 6
Maciek_jem_bigos

Na obejrzenie filmu takze potrzeba czasu... tyle samo, co przeczytanie akurat tej ksiazki. ZAWSZE warto zaczynac od ksiazki:-D

Maciek_jem_bigos

Ale czytanie książki, a oglądanie filmu to jest zupełnie coś innego.
Gdy oglądasz film, to masz już gotowy obraz przedstawiony przez reżysera (wygląd postaci otoczenie itd.) a czytając książkę sam wszystko kreujesz swoją wyobraźnią.

ocenił(a) film na 10
gosia914

Masz racje najpierw ksiazka potem film.Kiedys zrobilam odwrotnie (Dziewczyna z tatuazem) i bardzo zalowalam,bo czytajac caly czas mialam w glowie sceny z filmu,a przecierz czytanie polega takze na wyobrazni.Wlasnie zaczelam czytac Zanim zasne a 13.11 jest premiera filmu i napewno pojde mimo negatywnych komentarzy chocby dla samej Nicole Kidman,ktora uwielbiam.

ocenił(a) film na 10
BiBA_5

Bylam dzis w kinie i nie zawiodlam sie.Polecam wszystkim fanom Nicole.

BiBA_5

Dzięki za info. Mnie osobiście na film nakręca nie tyle świetna książka co aktorzy w rolach głównych - taka śmietanka, rzekłbym : )

ocenił(a) film na 3
theMedicalDoctor

Przeczytać książkę, odpuścić film.

ocenił(a) film na 4
bonk87

Dokładnie! Przeczytać książkę, odpuścić film.

Czuje wielki niesmak i rozczarowanie po powrocie z kina!

theMedicalDoctor

właśnie zaczęłam czytać i radzę zrób to samo a potem film

theMedicalDoctor

Filmu jeszcze nie widziałem, ale jeśli będzie w połowie tak dobry jak książka to warto będzie obejrzeć - czyli książkę polecam : )

theMedicalDoctor

Czytam , do końca pozostało niewiele, film będzie oglądany
zaraz po przeczytaniu :)

theMedicalDoctor

zdecydowanie książka

theMedicalDoctor

bez dwoch zdan ksiazka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones