PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 67 991
ocen
6,7 10 1 67991
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

Strasznie zadziwiła mnie tak średnia ocena tego filmu. Co prawda książki nie czytałam i nie mam porównania, ale film sam w sobie uważam za bardzo dobry. Fabuła o jakiej wcześniej nie słyszałam, trzyma w napięciu (mimo, że bohaterka każdy dzień przeżywa tak jakby "na nowo"). Dodatkowo bardzo dobra gra aktorów. Dawno nie oglądałam tak dobrej produkcji. Na koniec nawet uroniłam łezkę. Polecam.

ocenił(a) film na 4
milagros1993

Ocena tego filmu zdecydowanie jest za wysoka! Może gdybym nie miał styczności z książką oceniłbym film wyżej. Film jest co najwyżej przeciętny.

ocenił(a) film na 8
fazato

W sumie o gustach się nie dyskutuje. Moim zdaniem jednak, film nie ma żadnych wtop nagraniowych. Poza tym historia opowiedziana w filmie nie jest powielana tak jak to się zdarza w większości nowych produkcji.

ocenił(a) film na 5
milagros1993

Książkę czytałam z zapartym tchem, w czasie filmu usnęłam na 19 minucie. Przy drugim podejściu wytrwałam wprawdzie do końca, ale jestem rozczarowana adaptacją i oceniłabym film jeszcze niżej, gdyby nie sentyment do literackiego pierwowzoru.

ocenił(a) film na 4
konkret_filmweb

dokładnie! Książka o niebo lepsza od filmu, który jest słaby :/ cieszę się, że przeczytałem, bo po obejrzeniu filmu uznałbym w ciemno książkę za tak samo słabą

milagros1993

Polecam film "50 pierwszych randek" http://www.filmweb.pl/50.Pierwszych.Randek coś podobnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones