PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 67 991
ocen
6,7 10 1 67991
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

czytałam książkę i tak bardzo chciałam zobaczyć ten film, przed chwilą skończyłam oglądanie.....i mogę tylko powiedzieć,ze polecam gorąco książke ,ale filmu już nie,

ocenił(a) film na 7
askenya

Ja także polecam książkę, ale przed filmem. Według mnie jest świetna!

askenya

Zgadzam się z askenyą. Książka jest świetna, czyta się jednym tchem. Filmowe skróty i uproszczenia zdecydowanie ujmują uroku wersji filmowej. A szkoda. Był super materiał na doskonały film.

ocenił(a) film na 6
askenya

Mnie też książka podobała się dużo bardziej, ale to zrozumiałe. Mimo to film podobał mi się, kino rządzi się swoimi prawami, więc nie dziwi mnie, że to i owo zmieniono.

ocenił(a) film na 5
askenya

Przede wszystkim był o wiele za krótki, żeby dobrze przedstawić historię. Wciągający, ale miałam wrażenie, że scenariusz był pisany jednym tchem. Za dużo uproszczeń, co może wywołać nieco chaosu w odbiorze.

ocenił(a) film na 4
askenya

Rozczarowanie to dobre słowo! Film był strasznie okrojony, stąd moja ocena. Wiadomo,że książka zawsze jest lepsza, ale mogliby się trochę bardziej postarać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones