PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 67 988
ocen
6,7 10 1 67988
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

to film o mnie

ocenił(a) film na 6

to tak jak ja budzący się rano na kacu...
a serio to autor sądził, że jak główna bohaterka zapomnimy o filmie Nolana "Memento", o identycznym niemal wątku, ale znacznie lepszym?

ocenił(a) film na 7
piotrek710

memento nie mieści się w tym o czym tutaj próbujemy się rozpisać

ocenił(a) film na 6
Moff_triphop

W sumie Nolan to jeden z moich ulubionych reżyserów, ale szczerze przyznam, że memento oglądnąłem dopiero po Infiltracji (zwyczajnie sprawdziłem filmografie i potem oglądnąłem) teraz już oglądam wszystkie jego filmy, mam zamiar oglądnąć jutro Exodus... Nie wiesz czy jest w miarę dobry? bo słyszałem że trochę przekoloryzowany i przekombinowany...?

piotrek710

Co wspólnego ma Nolan z Infiltracją?

ocenił(a) film na 6
pawel67

*chodziło mi o Incepcję, przejęzyczenie, tak samo Exodus też nie jest Nolana oczywiście, szybciej pisałem niż myślałem...sory nawaliłem byków... w każdym razie Scott'a i Scorsese'e filmy też uwielbiam (większość przynajmniej)

piotrek710

Film jest na podstawie książki "Zanim zasnę" - S.J. Watson
Warto przeczytać...

ocenił(a) film na 6
piotrek710

Nie wszyscy oglądali film Memento, więc nie możesz wysuwać tajich wniosków.Aha.. Ja go nie widziałem.

ocenił(a) film na 6
treborek

ok, ale w takim razie mogę polecić ;)

ocenił(a) film na 6
piotrek710

Właściwie, to po Twoim wcześniejszym komentarzu obejrzałem. Film w podobnym klimacie, jednak wydaje mi się, że jednak inny. W "Memento" chronologia była przemieszana, a wręcz ....Cofająca się? Chaotyczna? Trudniejsza miejscami do ogarnięcia [ Nie, żebym nie zrozumiał :) ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones