PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 152
oceny
8,1 10 1 366152
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Beznadzieja

ocenił(a) film na 3

Zastanawiam się tylko co takie gnioty robią w Top100

ocenił(a) film na 10
CordellWalker

...za to "ryży" chuck i jego pół-obrót to arcydzieło :D buhahahahaha

ocenił(a) film na 9
CordellWalker

Ja się zastanawiam po co tacy jak Ty oglądają takie filmy...po cholerę robisz z siebie buca na własne życzenie? Czas dorosnąć...

użytkownik usunięty
CordellWalker

----TROLL ALERT!!!---

http://www.filmweb.pl/user/CordellWalker/posts

ocenił(a) film na 9
CordellWalker

Bardzo przepraszam, ale chyba 'ryży' Norris'ie spadłeś z byka. Ten film może i nie jest arcydziełem jako całość, ale Pacino... jestem skłonny powiedzieć, że to rola jego życia. Jęśli dla Ciebie CordellWalker, ten film to gniot, to nie dorosłeś jeszcze do tego typu filmów i trzeba wrócić do oglądania 'American Pie' albo 'Kapitana Tsubasy'.

baby_face

Nie wiem,może to kwestia gustu lub wieku ale od czasu obejrzenia "oszukanej" nie widziałem bardziej poruszającego i idealnego obrazu.Według mnie jest zbyt nisko w rankingu.

baby_face

Przypadkiem trafiłem na ten film w telewizji a że lubię Ala film mnie zaciekawił i postanowiłem go obejrzeć. Zdecydowanie się nie zawiodłem, chociaż nie gustuję w tego typu filmach Fenomenalna rola Pacino, moim zdaniem najlepsza zaraz po kreacji Tony'ego Montany ze Scarface'a. Film spokojnie zasługuje na dyszkę właśnie dzięki A.P.

ocenił(a) film na 8
800dpi

Popieram film jest genialny i naprawdę byłam pozytywnie zaskoczona :)

ocenił(a) film na 9
CordellWalker

totalnie wzruszający.

ocenił(a) film na 10
vodkatini

vodkatini - zdaje się, że mamy podobny gust :)

CordellWalker

daliście się prowokacji. Ten typ już ty nawet nie zajrzy. Napisał co potrafił i koniec, a Wy mu wtórujecie odpowiadając

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones