PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 152
oceny
8,1 10 1 366152
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Dawno temu i oglądałem gobędąc zaledwie dzieckiem. Tutaj kome także mają po 12 a nawet po 18 lat.
Co do filmu tak jest fantastyczny ,poruszajacy, dramatyczny ale też są przezabawne wątki.
Jednakże ilustruje byłego Pulkownika,która na początku jest kapryśnym, wulgarnym, opryskliwym chamskim cyniznym , dka nkektorych sowinistą? On po prostu kocham pinad życie jak kazdy normalny, zdriwy mężczyzna, a jesli orzestajesz ibterwsowac się kobietami to nke żyjesz. Tak jest arogancki ,tylko w sytuacjach kiedy ktis ma się nim zaopiekować, on po orostu daje do zrozumienia, że jest specyficznym człowiekiem i bardzo trudno jest zdobyć iniezapomnijmy , że jest ślepym człowiekiem i to też przekłada się na jego zdrowie psychiczne, bo przez resztę swojego życia widział. Fakt sam p sobie uważa, że jest suk***em jednak w tym człowieku tkwi ogromna czułość i wrażliwość i to w jaki sposob uwidzi kobiety z taką lekkością. Niejedno widział i nie jedno przeżył, poczuciem humoru i wielkiej wrażliwości na zapach kobiety, on naprawde kocha życie, jest żywiołowy, który uwielbiam przebywać wśród ludzi.
Człowieka, który został skrzywdzony przez los w postaci ślepoty. Czy Frank Slade zasłużył na taką karę? Ciężko stwierdzić to jednoznacznie. Jedno wiem, ślepota i poznanie Charliego zmienia jego nastawienie do życia, które wydawać by się mogło powoli dobiega końca, szczęście i nowe postanowienia, dzięki temu chłopakowi znalazl sens do życia.
Może i był dupkiem dl rodziny brata, ale pamietajmy, że nic się nie dzieje przez przypadek, miał mlze żal, że nie interesuje się nim ld strony brata rodziną.
Emerytowany oficer amerykańskiej armii, jedzie do Nowego Jorku, aby uczynić z życia święto i zacząć żyć na całego, mężczyzna, ktłry ma niezwykle spojrzenie na świat, postanawia żyć pełnią życia, pić najdroższe whisky , spędzić czas w pięknym hotelu oraz w najdroższych restauracjach, a przez te kilks dni towarzyszy go nieśmiały truche chłopak, jednak w sytuacjach kryzysowych potrafi pokazać, że też ma jaja że stali, Charlie uczy się jednak w renomowanej szkole za pieniądze uzyskiwane ze stypendium dla najzdolniejszych uczniów. Film to sztuka i musi być patos oraz petantyczny. Ta jego wzniosłość do chłopaka, aby czegoś od niego się nauczył. Al Pacino zdominował ten film nieprzez przypadek uważają go za Boga Aktorem, ja jestem zupelnie takiego samego zdania.
Fimm jest fantastyczny, buduje napięcie,.
Tak Tngo w jego wykonaniu jest zachwycające, a Gabrielle Anwar, która w tym szaleńczym tanie mu partnerowała, napewno na cale zycie zapamieta tę rolę jako niezwykłą przygode Pacino jest po prostu niesamowity, co zresztą przyznaje bez większej skromności: "Niesamowitość to moja specjalność".
Ta scena z Ferrarim ! Tutaj wprost cgce nam pokazać film, że są sceny dramatyczne ake i też z dozą komedii , można się zarówno przy scenach wiekevrazy sie wzruszyć, pośmiać się ale również oglądać jak małe dziecko z uwazoscią. W Frank Slade - pułkownik amerykańskiej armii w stanie spoczynku.
Wcake nje jest krnąbrnym, odrażającym rozkapryszony, chamski, wulgarny pijakiem jest tez wrażliwym mężczyzną, którego doskiwierala samotności do czasu kiedy poznaje mlodego chłopska, który zostaje jego prawdziwym przyjacielem tzw. oczami.
W tej roli gienislny i jeszcze raz genialny Al Pacino. Zawsze sadzilem go za jednego z bogow, jesli chodzi o aktorstwo. Nie myslalem jednak, ze bedzie potrafil odlepić od siebie łatke twardego gangstera z jajami.
Też podpisuje się do tych słów, że Hollywood to Olimp, a Al Pacino spokojnie moze zasiąść na tronie jako Zeus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones