PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11943}
7,7 1 764
oceny
7,7 10 1 1764
Zapamiętaj imię swoje
powrót do forum filmu Zapamiętaj imię swoje

I kiedy go obejrzałem, a jestem młodym człowiekiem i oglądałem wiele filmów amerykańskich traktujących o wojnie, zacząłem się zastanawiać - na jakich filmach radzieckich Tarantino budował "Bękarty"?Nie jest to jedyny film radziecki, czy polski o tematyce wojennej i tak sobie myślę, że Tarantino sobie ubzdurał, że oglądał te filmy.
Z czym on nam tu wyjeżdża?!...
Na pewno chciałbym, aby moje dzieci obejrzały ten film, bo szkoła im tego nie zapewni.
Później wyrastają takie pół-głupy wychowane na filmach Tarantino, o takich bardzo wąskich horyzontach.

Dyskobol

BEKARTY WOJNY TO SYF

Dyskobol

na vod.pl za darmo do obejrzenia

ocenił(a) film na 7
cold_dog

Kolejny polski film, który powinien dostać rekonstrukcję cyfrową. Ostatnio w podcaście TVP w rozmowie z Szapołowską Tomasz Kolankiewicz mówił, że wiele filmów nie można poddać obróbce przez skomplikowaną kwestię praw. Ustawodawca powinien coś zrobić w kwestii praw autorskich do starych polskich filmów, bo za chwilę stracimy ostatni moment, żeby odzyskać wiele zapomnianych, dobrych i ważnych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones