PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237006}

Zapomniany lot

Beautiful Dreamer
6,6 610
ocen
6,6 10 1 610
Zapomniany lot
powrót do forum filmu Zapomniany lot

4/10 slaby, scenariusz klasy B

użytkownik usunięty

scenariusz prosty jak konstrukcja cepa, dialogi wolaja o pomste do nieba...w dodatku wszystko dzieje sie na hop-siup, czlowiek nie zdazy sie wczuc w akcje, poznac bohaterow, a tu hop-siup i koles po 10 minutach zaginal w akcji...no po prostu zal...ladne zdjecia, muzyka nienajgorsza - moglby byc dobry film gdyby zatrudnili prawdziwego scenarzyste, ktory by to jakos rozwinal i dialogi napisal porzadne bo to jest gorsze niz m jak milosc...aktorzy tez niespecjalnie sie popisali - taka tam gra jak w teatrze

ocenił(a) film na 3

Zgadzam się w 100%. Banalna historia, którą można puścić w środę na TVP 1 w bloku "Okruchy życia". Nie polecam, chyba że komuś się naprawdę nudzi albo lubi mdłe historie o miłości.

ocenił(a) film na 2

Popieram! Pomysł ciekawy, ale realizacja okropna. Scenariusz: Pilot, który uważany jest za martwego, nagle okazuje się żywy i do tego stracił pamięć, wg mnie jest ciekawy, ale nie rozwinięty, nie skomplikowany w samej akcji. Muzyka smętna. Złe ujęcia. Dialogi mogliby wyciąć. Samolot lata tak, jakby celowo chciał abyśmy splunęli na jego widok. Ona idzie, idzie, patrzy w dal, idzie... i idzie.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się... wątki przebiegały dość szybko, rozmowy w tym filmie były zagrane nieuczuciowo... ta niby żona zagrała okropnie, już lepiej zagrał swoją rolę mąż. niestety ale spodziewałam się czegoś więcej po tym filmie.

ocenił(a) film na 9

film mi się bardzo podobał mimo tego że również scenariusz mnie strasznie odrzucał, to samo ze scenami kiedy latają po prostu okropność !. Postać Claire została źle zagrana, a niektóre kadry z filmu powinny zostać powycinane ponieważ w ogóle nie miały większego znaczenia. Moim zdaniem postać Joe jakoś to ratuje razem fabułą. Mimo tego że film ma tyle wad to i tak mi się strasznie podobał, szkoda tylko że akcja zaczyna się dopiero wtedy kiedy film się kończy. No i czy tylko mi ten film przypomina Pearl Harbor ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones