PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119847}

Zapowiedź

Knowing
6,6 141 770
ocen
6,6 10 1 141770
4,2 13
ocen krytyków
Zapowiedź
powrót do forum filmu Zapowiedź

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 6

Jak w tytule: pomysł z datami bardzo ciekawy i intrygujący, ale to, że kosmici za tym wszystkim
stali było niezbyt zadowalające. Jak dla mnie ci kosmici powinni pojawić się nad miastami i
stamtąd widowiskowo zabrać wybrańców, na oczach całej ludzkości oszalałej z powodu
nadciągającej katastrofy. Lub zupełnie co innego, nie wiem... Ale podobały mi się odwołania
do Biblii, które raczej nie spodobają/spodobały się zatwardziałym chrześcijanom ;)

Efekty specjalne - świetne, niezwykle realistyczne, zapierające dech w piersiach, aż ciary
przeszły. I do tego ich ilość była wyważona, nie przyćmiła reszty filmu, były w odpowiednich i
niespodziewanych momentach. To największy atut filmu.

Cage wyjątkowo mi się nie podobał, o dziwo. Jego i filmowego synka mogliby dobrać lepiej,
ale za to Lucinda i jej córka oraz wnuczka były bardzo podobne, co również jest plusem.

ocenił(a) film na 6
adriannnn

" Lucinda i jej córka oraz wnuczka były bardzo podobne" właśnie skończyłem oglądać Lucinda (mała) i wnuczka Lucindy to ta sama aktorka. Ale fakt każda z aktorek była do "siebie" podobna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones