PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119847}

Zapowiedź

Knowing
6,6 141 770
ocen
6,6 10 1 141770
4,2 13
ocen krytyków
Zapowiedź
powrót do forum filmu Zapowiedź

Tak jak w tytule, niesamowity klimat wytworzony w trakcie trwania filmu, został całkowicie
zmarnowany przez końcówkę. 6/10

Martino1989

Mam dokładnie to samo odczucie i identyczna ocena z mojej strony 6/10. Bardzo duży potencjał i świetny klimat ostatecznie został zmarnowany.

ocenił(a) film na 6
Martino1989

Tak samo ja, myślę, że gdyby nienaciągana końcówka na jakiś głupich kosmitów i w sumie w połowie happy end to ten film był by bardzo dobrym filmem, możliwe że w setce najlepszych, gdyby dzieci zostały razem z ojcem na ziemi i poprostu byłby koniec świata byłby piękny thriller i dramat dający do myślenia. :)

Martino1989

Może końcówka faktycznie, ale to z "nowym Adamem I Ewą" w sumie fajnie wyglądało.
Mnie się film bardzo podobał ogólnie.
Lubię takie klimaty.
Szkoda tylko, że nie znam żadnych podobnych filmów.

Martino1989

Moim zdaniem dobry thriller sci-fi, trzymający w napięciu do 3/4 filmu, ale uważam tak jak ty, że wszystko zepsuła końcówka dlatego tylko 7/10, chociaż potencjał filmu był o wiele większy.

Martino1989

Całkowicie się zgadzam. Tym bardziej, że byłby to jedyny znany mi film, w którym Ziemia faktycznie zostaje zniszczona i nikt jej nie ratuje w ostatniej chwili. Szykowała się interesująca odmiana, ale musieli ją popsuć.

ocenił(a) film na 10
amarant

Czy ja wiem czy popsuć? Ufo albo jak to kto nazwie, które zabrało dzieci to moim zdaniem aniołowie, a nie kosmici.. a cała tematyka osadzona w ideologii typowo chrześcijańskiej.. według Biblii na końcu świata ma zostać wybawionych 144.000 ludzi i te "statki" symbolizowały tę liczbę, natomiast Caleb i Abby analogia do Adama i Ewy i nowego "świata" w prawdzie w dziwny sposób przedstawione, ale jednak ma sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones