PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119847}

Zapowiedź

Knowing
6,6 141 770
ocen
6,6 10 1 141770
4,2 13
ocen krytyków
Zapowiedź
powrót do forum filmu Zapowiedź

Odjazd

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie bardzo dobry film, zwłaszcza na tle ostatnich "dokonań" filmowców na polu SF. Scena katastrofy lotniczej zasługuje na Oscara, bo jest po prostu powalająca. Ujęcia z metra też świetne pokazane. Koniec filmu to kolejna perełka. Wychodząc z kina wszyscy obok mnie byli pod wielkim wrażeniem bo ten film wpływa na nasz stan emocjonalny a to już niezłe osiągniecie. Dla mnie na pewno postanie długo w pamięci.
PS. I proszę nie pisać, że na końcu filmu pojawiają się kosmici bo to nie są KOSMICI! Ludzie oglądajcie uważnie filmy!

3Grosze

Masz racje, bardzo dobry film a scena z samolotem rewelacyjna, taka realna! Bardzo lubię ten film i mimo że oglądałam go sporo razy to nadal mnie nie nudzi :)

ocenił(a) film na 8
3Grosze

Właściwie to byli kosmici, tylko stylizowani na aniołów. Ten zabieg miał znaczenie tylko i wyłącznie symboliczne. Zwróć uwagę, że w filmie pojawiło się nawiązanie do Księgi Ezechiela, w której jest zawarta wizja Rydwanu Bożego. Jeśli wczytać się w ten opis dokładnie, to przypomina statek kosmiczny - 4 koła, jedno w drugim, były również odwzorowane w filmie i były elementem statku kosmicznego, a także na rysunkach. Zatem to byli kosmici i to był statek kosmiczny. Natomiast symbolizowały odpowiednio aniołów oraz arkę. Tak samo planeta innego układu symbolizowała Eden.

ocenił(a) film na 9
3Grosze

jak nie kosmici to kto?

Aureos

Charlie Sheen i jego ekipa na melanż tysiąclecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones