PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119847}

Zapowiedź

Knowing
6,6 141 790
ocen
6,6 10 1 141790
4,2 13
ocen krytyków
Zapowiedź
powrót do forum filmu Zapowiedź

Nic dodać nic ująć. Rewelacyjny film który nigdy mi się nie nudzi. Nie wiem jak wy go oceniacie ale dla mnie najlepszy film z udziałem Nicolasa i ogólnie świetnie nakręcony, zwłaszcza scena z samolotem. Taka realna! Może sam koniec filmu troszkę popsuty ale i tak to nie zmienia faktu że godny polecenia i na pewno nikt się nie zawiedzie! ;)

ocenił(a) film na 9
margolcia24

Jak dla mnie właśnie zakończenie jest genialne. Śmiało mogę powiedzieć, że sama końcówka w moim rankingu zajmuję bardzo wysokie miejsce (no dobra, chyba nawet pierwsze :) ) Co do Nicolasa, nic do niego nie mam, ale uważam że gdyby w tym filmie zamiast niego wystąpił ktoś inny ze samego topu, ten film miałby na pewno jeszcze wyższe oceny, zasługuje na to! Pozdrawiam ;)

Matteuush

Gdyby zagrał inny aktor, któryś z najbardziej znanych to nie byłby to bardzo fajny film bo by wszyscy o tym mówili i wogóle, popsuło by to coś moim zdaniem. Aktorzy doskonale dobrani ;)

ocenił(a) film na 9
margolcia24

Podpinam się pod stwierdzenie że film rewelacyjny, jeden z lepszych "nowych" (nie taki znowu nowy, bo 2009) sf. Przyjemnie się to ogląda, film cały czas trzyma w napięciu, i tak samo jak Ciebie, odrobinę ta końcówka mnie rozczarowała.. Świetne efekty specjalne. Śmiało można każdemu polecić, dobrze spędzi czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones