PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119847}

Zapowiedź

Knowing
6,6 141 736
ocen
6,6 10 1 141736
4,2 12
ocen krytyków
Zapowiedź
powrót do forum filmu Zapowiedź

... a skończyło ledwo średnio.

monster88

Katastrofa samolotu,i metra naprawde świetna,ale sama końcówka zepsuła mi troche film.

ocenił(a) film na 5
monster88

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
monster88

Nie no w sumie wybuch słońca jak przez całą ziemię przelewała się fala ciepła niszcząc wszystko w pył też była ładna.

ocenił(a) film na 3
monster88

Do chwili pojawienia się ufoludków film miał klimat i styl. Później było już tylko gorzej a ostatnie 15 minut to już tragedia. Film zły, nawet bardzo zły.

ocenił(a) film na 5
monster88

Szału ani też satysfakcji z oglądania nie było, ale biorąc pod uwagę osobę głównego aktora i jego kinematograficzne dokonania (przynajmniej z ostatnich kilku, kilkunastu lat) - to z całą pewnością nie jest to zły film. Od biedy można obejrzeć. Chociażby dla paru niezgorszych efektów specjalnych.
Również daję pięć.

ocenił(a) film na 5
dentryt

Zgadzam się. Liczyłam jednak na coś więcej bo zapowiadało się nieźle. Dobry klimat, budowanie napięcia.... Pozostał niedosyt.

ocenił(a) film na 7
monster88

Film fajny , tylko spodziewałem się lepszego zakończenia .

monster88

Mam takie same wrażenie. Mocny początek, rozlazły środek i spartaczone zakończenie. Połączenie horroru z filmem katastroficznym i si-fi zupełnie nie wyszło. W tym kontekście szkoda naprawdę niezłych efektów specjalnych. To chyba pierwszy kiepski film ze świetnymi efektami specjalnymi.. Zwykle jest na odwrót...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones