PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640026}

Zaraźliwi

Antiviral
5,2 3 157
ocen
5,2 10 1 3157
6,2 5
ocen krytyków
Zaraźliwi
powrót do forum filmu Zaraźliwi

"Zaraźliwi" to dobry film ukazujący to, do czego niektórzy psycho-fani są zdolni. Na samą myśl o tym, że ktoś celowo chciał się zarazić opryszczką gwiazdy sprawia, iż bierze mnie na małe obrzydzenie.
Jeżeli chodzi o gatunek filmu to jest on w mojej opini naciągany, bo owa produkcja raczej horrorem nie jest (prędzej powiedziałabym, iż jest to thiller niż horror).

PLUSY FILMU:
1. Ciekawy pomysł jak i zarazem dobre wykonanie.
2. Dobra gra aktorska.
3. Dobry klimat.
4. Biel pojawiająca się w prawie każdym miejscu (to sprawia, że "Zaraźliwi" wyróżnia się spośród innych produkcji)

MINUSY FILMU:
1. Momentami film się długo ciągnie i przez to robi się nudny.
2. Bardzo mało muzyki lub jej brak (dla mnie muzyka w filmach jest bardzo istotna, chociaż może to było zamierzone, aby muzyki było jak najmniej)

W mojej ocenie- 6/10

ocenił(a) film na 9
Victoria_Rudzik

To jakim gatunkiem określa swój film twórca to jego decyzja. On wie co robi. Ty nie

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

"Jeżeli chodzi o gatunek filmu to jest on w mojej opini naciągany, bo owa produkcja raczej horrorem nie jest (prędzej powiedziałabym, iż jest to thiller niż horror)."- to co powiedziałam jest tylko i wyłącznie moim odczuciem, dodatkowo napisałam, że to opinia. Wielokrotnie spotykałam się z sytuacjami, gdzie reżyser tworzył horror, a inni nazywali go komedią albo mówili, że to wcale nie jest horror, tylko thriller. Reżyser nie ma wpływu na to, jak jego film może zostać odebrany

ocenił(a) film na 9
Victoria_Rudzik

ale to reżyser uznaje co go przeraża i w jaki sposób konstruuje swój film i określa jego gatunek. co kogo przeraża i w jakim stopniu nie zmienia zamierzonego gatunku filmu jaki popełnił reżyser.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

no cóż, muszę ci przyznać rację

ocenił(a) film na 9
Victoria_Rudzik

Dla mnie film jest kultowy strasznie mnie inspiruje i działa na wyobraznie

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Cieszę się, że film Cię inspiruje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones