PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390787}

Zaraz wracam

While She Was Out
4,6 5 519
ocen
4,6 10 1 5519
Zaraz wracam
powrót do forum filmu Zaraz wracam

Dawno nie widziałam tek beznadziejnego filmu... Sytuacja na parkingu pokazuje jak można być bezmyślnym zamiast uciekać do supermarketu tam gdzie są ludzie to ona patrzy się jak zabijają ochroniarza i czeka aż zaczną w nią celować ,2 sprawa to droga powrotna do domu wraca chyba z 15 minut a do supermarketu jechała z 5 ... dalej to jedno z najlepszych kobieta ma wypadek oni tuż za nią celują w nią bronią a ona zabiera się za naprawę auta hahahaha no mało co ze śmiechu nie umarłam chociaż sceny kiedy biega ze skrzynką, którą słychać na cały las jest jeszcze lepsza czasami miałam wrażenie ,że oglądam komedie bo razem z mamą śmiałam się przez 3/4 filmu... Już nie wspomnę o tym,że miała tyle szans na ucieczkę ,a ona zamiast uciekać to przygląda się chłopakom jak oddają hołd zmarłemu koledze... Zadziwiał mnie fakt ,że ona uciekała cały czas (podczas gdy oni stali w miejscu) i potem znajdowali się zaraz za nią :P dobre dobre . No i w ogóle to nie wiem w jakim oni lesie byli w Ekwadorze czy jak :) chociaż na końcu od razu znalazła wyjście ,którego szukała przez całą ucieczkę..Nie polecam chyba,że jako komedię

ocenił(a) film na 6
izuniia1990

"Sytuacja na parkingu pokazuje jak można być bezmyślnym zamiast uciekać do supermarketu tam gdzie są ludzie to ona patrzy się jak zabijają ochroniarza i czeka aż zaczną w nią celować."
Właśnie o tym samym pomyślałam xD Zamiast uciekać tam gdzie jest w ciul ludzi, jest ochrona itp. ona postanawia uciekać bezludną drogą, autem który wyciągał chyba 80 km/h, po to, by sprawdzić, czy nie ma żadnego człowieka na stacji. Kiedy jednak okazuje się, że nie ma, co postanawia zrobić? Pojechać na jeszcze większe odludzie xD

ocenił(a) film na 2
izuniia1990

Podpisuje się w 100 % z tą opinią ,na więcej niż 2 nie zasługuje .Beznadziejny

ocenił(a) film na 7
izuniia1990

Nie wracała do supermarketu bo go zamknęli już i pewnie miała bliżej do wyjazdu z parkingu.Jeśli chodzi o czas jazdy to przecież nie jedziemy z osobą przez całą drogę, są cięcia, żeby nie znużyć widza. Po trzecie nie wiem czemu się czepiać o las? Akcja działa się już po ciemku w mokrym od deszczu lasu w grudniu, mogą tam być jakieś rowy z wodą, stare drzewa z rozległymi korzeniami, itp. No i po czwarte ta skrzynka, no rzeczywiście, z jednej strony to głupie, że latała tak z tą skrzynką bo wiadomo, że hałasowała, ale z drugiej strony to mogło być jej jedyne narzędzie obrony, same sceny walki może za mało realistyczne no ale jednak jakoś narzędzia się przydały. ;)

izuniia1990

Dziękuję za te dwie godzinki, które przeznaczę na inny film :D

ocenił(a) film na 7
izuniia1990

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby taki film traktować jako komedię! Dobry film - 6.5 w sakli 0-10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones