PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99877}

Zatoichi

Zatōichi
7,4 14 848
ocen
7,4 10 1 14848
5,8 6
ocen krytyków
Zatoichi
powrót do forum filmu Zatoichi

Obejrzalem ten film ponad dwa miesiace temu .. a od tamtego czasu okolo 70 innych i nie moge pozbyc sie mysli ze zatoichi to film rewelacyjny, choc z poczatku wydalo mi sie ze tylko dobry .. ale czas weryfikuje pierwsza ocene. dlatego dzis pisze i w pelni swiadomie stawiam temu dzielu (tak czemu mam sie bac slowa:D) 10/10 ... byc moze to lekka przesada ale ... nie widzialem takiej zabawy kinem od czasu wybitnego ponadczasowego i genialnego filmu pana jonze i kaufmana z panem cagem w roli glownej .. a w kinie to .. chyba jednak zadkosc ... film ktory trzeba zrozumiec, jak pisali przedmowcy zrozumiec ale przede wszystkim poczuc .. a kto to zrobi napewno podzili zdanie ze to film nieprzecietny a nawet jak juz rzeklem - dzielo ... polecam i jednoczesnie zalecam .. wlaczyc pewne zadko uzywane zmysly :D:D szacunek:)

ocenił(a) film na 10
emsie

Wczoraj obejrzalem i postanowilem napisac cos od siebie ale ze chyba nie potrafilbym tego zrobic tak jak Ty wiec tylko przytakne i jeszcze przyklasne bo ten film to wypas ale nie za historie tylko za to jak zostal zrobiony. dla mnie arcydzielo kina stoi w szeregu z Natural Born Killers :D

użytkownik usunięty
Ther

Natural Born Killers to gniot, ale Zatoichi wymiata :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones