PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595324}

Zatoka

The Bay
5,4 1 892
oceny
5,4 10 1 1892
Zatoka
powrót do forum filmu Zatoka

te wszystkie rec, paranormal activity,blair witch project,Cloverfield, Cannibal Holocaust, Quarantine, Apollo 18, Grave Encounters , A Night in the Woods, Area 51, i inne normalnie nie mogę dotrwać do końca. Jedyny film który udał sie w tym stylu to Project X

Turek69

Jaki koleś dziwny to tak jakbym nie tolerował kościoła i na każdą mszę bym chodził ....
Nie lubie nienawidzę, nie oglądam
.... Żałosne ......buehehhe

Maverick0069

zeby stwierdzic ze filmy sa słabe musiałem je zobaczyc swirze

Turek69

Popieram. wymienione filmy są po prostu irytujące w odbiorze. Jak oglądam film chce być zaciekawiony, zainteresowany lub zachwycony a nie poirytowany.

Patrick_2

Ja też popieram. I dzięki za komentarze bo właśnie zaoszczędziłam kolejne 1,5h na gniota "z rąsi". Przed chwilą wyłączyłam "The Devil Inside" jak tylko się zorientowałam, że poza ględzeniem do kamery głównej bohaterki w filmie niestety nic się nie wydarzy a co więcej nie mam co liczyć na śmierć kamerzysty z Parkinsonem i "normalne kamerowanie" :)

Turek69

Project X jako jedyny się udał haha. No to się usmiałem

ocenił(a) film na 5
Turek69

The Blair Witch to klasyka. Pierwszy film, który nakręcono w taki sposób, a który stał się przez to "sławny". Reszta to tandetna i nudna podróba, wszystkie Recki, ect.

mr_wall

wiem wiem , jako nowatorskie podejscie do kina krytycy i widzowie odebrali The Blair Witch bardzo pozytywanie , ja jak ogladalem go 1 raz kilka lat temu tez bylem zaskoczony i nawet mi sie podobał ale ogladałem go teraz niedawno i musze powiedziec no ze slabo delikatnie mowiac , a te rec i reszta to normalnie no tragedia chyba dzieki erze youtube takie filmy maja wogule racje bytu

ocenił(a) film na 6
Turek69

Trudno, żeby Ci się jakoś bardzo podobał, w dzisiejszych czasach naprawdę trzeba się bardzo zdystansować, żeby polubić coś sprzed kilku lat. Blair Witch to świetny film, paranormal Acticity także. Też też nie był zły. Lubię filmy found-footage, widziałam naprawdę wiele i niektóre są warte uwagi, inne są rzeczywiście irytujące. W Rec, mimo iż 1 część mi się podobała irytowały mnie niektóre ujęcia. To samo w Project Monster, czy jakoś tak. Miałam wrażenie, że najciekawsza część akcji dzieje się poza kamerą.
Jednak podoba mi się Twoje podejście = obejrzeć, żeby ocenić, dlatego szanuję, że Ci się ten rodzaj filmów nie podoba.

ocenił(a) film na 3
Turek69

Dokladnie takie same byly moje odczucia wobec The Blair With Project. Pierwszy raz oglądałam go gdy bylam w wieku 16 lat i wtedy nie wzbudzil we mnie grozy ale byl dla mnie ciekawy i bardzo klimatyczny. Kiedy obejrzałam go niedawno po 9 latach stwierdzilam że Blair With bardziej irytuje mnie i nudzi. Nie wiem czemu jest taka zmiana w odbiorze

ocenił(a) film na 3
Turek69

Cóż nie dziwię się! Wszystkie wymienione przez ciebie filmy rzeczywiście do najlepszych nie należą . Ale warto zobaczyć by mieć opinię :)
Za najbardziej realistyczny film tego pokroju uważam , Poughkeepsie Tapes z 2007 roku. Ten film to bardziej thriller udający dokument ale był tak realistyczny i upiorny ze nie spodobał mi się (nie jestem wrazliwa na gore ani filmy grozy ale ten film był upiorny przez swój realizm i bestialstwo mordercy). Poughkeepsie Tapes był wykonany bardzo realistycznie ale nie bylam w stanie ocenić go dobrze - po prostu ogrom cierpienia ofiar wydał sie za ciężki jak na film rozrywkowy (dramaty tez są dla mnie w porzadku podobnie jak kontrowersyjne dokumentalne filmy ale tego było za wiele)
Co zas do the Bay - pomysł dobry ale ciekawiej by było gdyby pokazano isopody pasożytujace w tych ludziach. Tego zdecydowanie brakowało.

ocenił(a) film na 5
Turek69

W "The Bay" zaciekawił mnie opis, ale gdybym wiedział, że to "found-footage" to pewnie bym nawet nie włączył... też tego nie cierpię i w sumie poza Blair Witch Project oraz Paranormal Activity (które nie spodobały mi się nawet za pierwszym razem - irytująca nuda), to żadnych innych nie oglądałem i nie zamierzam. Także porównując z dwoma wymienionymi, to w "The Bay" nawet się coś działo i gdyby nie telepanie kamerami to byłby nawet nie najgorszy film.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones