PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159350}

Zatopieni

Submerged
5,1 2 755
ocen
5,1 10 1 2755
Zatopieni
powrót do forum filmu Zatopieni

???

ocenił(a) film na 4

kolejne gówno ze stevenem seagalem. Te filmy stają się już żałosne...

ocenił(a) film na 6
_nowa_

jestem kilka minut przed kolejnym seansem tego badziewia i wiem czego się spodziewać (o ironio badziewia!). Niestety miłością do beznadziejnego Seagala zaraził mnie (katując wszystkimi filmami z tym "aktorem") mój kochany tatuś jk byłem w wieku szkolnym no i tak mi zostało do dziś. No a że TVP nas nie oszczędza to oglądam go dalej niejednokrotnie któryś raz z kolei. Niby żal a cieszy:D

_nowa_

Wczoraj na TVP2 były "Mrówki w samolocie", a widzę że dziś kolejny hit...

ocenił(a) film na 6
Boskigrom

obok sa jeszcze takie klasyki horroru jak "Zemsta niedźwiedzicy". Nie wysle im nawet zasr**** sms-a, nie mówiąc już o płaceniu :) za takie kino (jedno mnie zastanawia czemu najlepsze filmy (bo jednak czasem się trafiają to trzeba przyznać) są emitowane koło północy? Paradoks telewizji publicznej....

ocenił(a) film na 6
rasheed777

jakby ktoś jeszcze chciał to dziś dla odmiany w TVP1 lecą "Mordercze mrówki" - miłego seansu :)

ocenił(a) film na 4
rasheed777

warto dodać zajebiste ,,horrory '' jak kostnica, dom strachu czy strych. rewelacja po prostu. na szczęście nie będą transmitowane w telewizji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones