PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34030}

Zauroczenie

The Crush
6,3 7 931
ocen
6,3 10 1 7931
Zauroczenie
powrót do forum filmu Zauroczenie

film online na necie

ocenił(a) film na 8

Nie mogę nigdzie znaleźć tego filmu żeby obejrzeć na necie ( nie ściągać)
Gdyby ktoś miał jakieś linko do tego filmu z lektorem to byłbym wdzięczny za podanie ich :)

orok1990

tez szukalam, nie znalazlam. Natomiast np na YT jest ten film tylko w wersji ang. Polecam, calkiem przyjemnie sie oglada, wg mnie 100% lepiej niz z lektorem. Wczoraj z reszta 1szy raz ogladalam film w oryginale "trujacy bluszcz" (tez na YT) i przyznam szczerze, ze chyba zaczne ogladac filmy bez lektora czy napisow, poprostu tak jest o niebo lepiej.

martynique_90

Jest lepiej, pod warunkiem, że się zna angielski :) jeśli chodzi o mnie, to jeśli w filmie aktorzy nie operują naukowymi pojęciami i nie ma jakichś rozbudowanych monologów/dialogów, to rozumiem gdzieś, załóżmy, w 65%-80%, co mnie irytuje, bo lubię rozumieć na 100%. Stąd film w wersji angielskiej u mnie odpada, jeśli chcę się nacieszyć seansem ;)

ocenił(a) film na 9
orok1990

przed chwilą skończył się na Zone Europa, nie oglądałem o początku ,ale pomimo to mnie zaciekawił. Bardzo dobra gra Silverstone.

ocenił(a) film na 9
orok1990

Na zalukaj

użytkownik usunięty
orok1990

Użytkownik chyba już nie udziela się na filmweb.pl., ale gdyby ktoś był ciekaw, to wczoraj CBS Europa nadawała ten film. Jeśli ktoś chce zobaczyć, warto rozejrzeć się za powtórkami.

ocenił(a) film na 7
orok1990

Obecnie na Netflix.

orok1990

Jeśli prośba jeszcze aktualna to film można zobaczyć z polskim lektorem na CDA w wersji 1080p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones