PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665399}

Zbaw nas ode złego

Deliver Us from Evil
6,6 79 323
oceny
6,6 10 1 79323
5,8 5
ocen krytyków
Zbaw nas ode złego
powrót do forum filmu Zbaw nas ode złego

Nie kumam tego wątku z nimi...

ocenił(a) film na 8
Sheena1234

the doors- drzwi. to podpowiedz demona mówiąca o drzwiach , które trzeba mu otworzyć.

dzikudzina

Co nie zmienia faktu, że to dość tani motyw. Satyryczne wstawki w tym filmie niestety są absurdalne.

ocenił(a) film na 3
Sheena1234

Rzeczywiscie ten motyw z The Doors zupełnie nie na miejscu, ani nie zabawny, ani straszny ani dobrze poprowadzony. ot, twórcy wrzucili to, by było ciekawiej.

ocenił(a) film na 8
laxman

zgadzam się, tez mi to groteskowo wyglądalo i psulo klimat

ocenił(a) film na 5
dzikudzina

Dlaczego raz używasz polskich znaków, a raz nie?

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

bo czasem mi się chce pisać elegancko a czasem mam to gdzieś :P

ocenił(a) film na 5
dzikudzina

Ale tak w przeciągu kilku sekund przychodzi Ci i odchodzi ta chęć na pisanie w elegancki sposób? :P

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Tak, kobieta zmienną jest ;) a tak serio to bardzo szybko piszę na klawiaturze i czasem tak wychodzi

ocenił(a) film na 5
Sheena1234

Morrison słynął z kontrowersyjnych zachowań, na przykład z wyciągania ze spodni swoich genitaliów na koncercie, czy śpiewania, że chce pie***yć swoją matkę, więc twórcy filmu mogli takie coś uznać za przejaw działalności demona :) Do tego jeszcze sugestywna nazwa zespołu i już jest powód, by wtrącić wątek Doorsów do filmu o opętaniach, żeby było ciekawiej :) Niestety wyglądało to na bardzo naciągane, choć miło było usłyszeć ich kawałki.

Zloty_Deszcz

Morrison wprost opowiadał o wizjach na pustyni.

ocenił(a) film na 5
Sheena1234

Ja też nie. ..
A przez cały film myslałam tylko o tym, że "Partnerki" autorstwa policjantki Giny Gallo były książką o wiele bardziej przerażającą.

Sheena1234

ksiądz wygląda jak Morrison. poczytaj jego teksty./

ocenił(a) film na 6
Sheena1234

Jim Morrison to Satan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones