PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36041}

Zbrodnia Ojca Amaro

El crimen del padre Amaro
6,7 4 125
ocen
6,7 10 1 4125
Zbrodnia Ojca Amaro
powrót do forum filmu Zbrodnia Ojca Amaro

znacie mzoe fimy o podbnej tematyce?? o zlamania przez ksieszy celibatu bardzo mi zalezy na tym...

ocenił(a) film na 8
kassienkaaa

http://www.filmweb.pl/topic/631844/Czy+znacie+filmy+w+kt%C3%B3rych+przejawia+si% C4%99+w%C4%85tek+mi%C5%82o%C5%9Bci+ksi%C4%99dza+do+kobiety+++.html
PROSZĘ... :) :):)- też swojego czasu i w sumie cały czas mam ochotę na takie filmy.. Szkoda tylko, że tak ciężko jest je dostać.. :/

ocenił(a) film na 7
kassienkaaa

Sorry, moze faktycznie przesadzilem

użytkownik usunięty
kassienkaaa

Quills

ocenił(a) film na 8
kassienkaaa

Filmu nie znam, ale może zainteresuje cię serial "Ptaki ciernistych krzewów".

ocenił(a) film na 8
kassienkaaa

film "Ksiądz" produkcji angielskiej jest niezły

kassienkaaa

Film "Wątpliwość" z Meryl Streep. Nie taki jak "Zbrodnia.." ale może Ci się spodoba.

starucha_chlor

no ja właśnie szukam takiego filmu i nie chce zakładać nowego tematu.Film był niedawno w telewizji opowiada on o romansie młodego księdza z taka dziewczyna koło 18/19 lat ona uczyła taką chora dziewczynkę. Wiem że była tak scena że oni się kochali obok w pokoju tej dziewczynki. Może oglądał koś ten film i będzie wiedział jaki mam na myśli z góry dziękuje :*

ocenił(a) film na 6
Magda16_2

a czy to nie jest właśnie zbrodnia ojca amaro?

Magda16_2

to jest właśnie ten film. trochę błyskotliwości

kassienkaaa

jedyne co pamiętam z księdzem to "Zatrute pióro"

użytkownik usunięty
kassienkaaa

jest jeszcze "Trzeci Cud" z dalszym wątkiem miłosnym księdza i kobiety

kassienkaaa

Moze "La mala educacion" Almodovara? Odnosnie tematyki naduzyc seksualnych wśród księży...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones