PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108109}

Zbrodnie umysłu

Thoughtcrimes
7,1 1 880
ocen
7,1 10 1 1880
Zbrodnie umysłu
powrót do forum filmu Zbrodnie umysłu

materiał na serial

ocenił(a) film na 5

Jako film "Zbrodnie umysłu" się po prostu nie sprawdza. Zbyt płytka pschologia postaci, niekonsekwencja, uproszczenia i ślizganie się po stereotypach sprawia, że trudno uznać to w ogóle za film. Gdyby to jednak był pilot serialu... a to już zupełnie inna sprawa. Widzę w tym potencjał na całkiem świetny serial, lepszy od "Dark Angel". Szkoda, że jednak twórcy nie poszli w tym kierunku.

użytkownik usunięty
torne

a twoją opinie nie można uznać za opinie skoro tak lubujesz sie w serialach

film jest dobry. wart obejrzenia i tyle :P

torne

ciekawy pomysł na film, myślę że rzeczywiście serial mógłby być niezły, film ogląda się bardzo dobrze ale trwa tylko 87 min. :( przydałaby się seria ok. 100 odcinków :)

ocenił(a) film na 6
torne

Film ciekawy ale opinia ze jest płytki jest jak najbardziej trafna. Chwilami wychodzi amatorszczyzna aktorów i śmieszą drewniane i naiwnie wypowiadane kwestie szczególnie przez Navi Rawat co świadczy raczej kiepsko o jej aktorstwie. Nadaje się do grania w serialach TV.
Całkiem dobrze zagrał Joe Flanigan i chwała mu za to.
Krótko mówiąc scenariusz ciekawy, reżyser mierny, aktorstwo serialowe.

ocenił(a) film na 7
torne

Całkowicie popieram. Oglądałam dziś na TVP 2 (fakt, że nie od początku) i po filmie zaraz poszłam sprawdzić w programie, kiedy będą następne odcinki lecieć - tak byłam przekonana, że jest to pilot serialu. I pomysł naprawdę ma potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones