PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89040}

Zbuntowana klasa

Light It Up
6,8 1 351
ocen
6,8 10 1 1351
Zbuntowana klasa
powrót do forum filmu Zbuntowana klasa

7/10!

ocenił(a) film na 7

Film nie jest najgorszy, ale też nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Nie wieże że w Ameryce mieszkają ludzie którzy są zdolni poświęcić życie za nowe okna w szkole! Film troche bezsensu!

ocenił(a) film na 9
LostDafidos

P.S Film bardzo dobry, wręcz rewelacyjny. 9/10

ocenił(a) film na 9
LostDafidos

Kolejne P.S wierze piszę sie przez "rz" zzakrzak. ^^

LostDafidos

To 9 czy 10 ? ;) Bardzo dobry, zgadzam się :)

ocenił(a) film na 9
zzakrzak

Żal mi was! Cytat: "Nie wieże że w Ameryce mieszkają ludzie którzy są zdolni poświęcić życie za nowe okna w szkole! Film troche bezsensu!" Film jest zrobiony na zasadzie "ku pokrzepieniu serc" niemal jak książka H. Sienkiewicza "Potop". Film nie został zrobiony po to by pokazać jak to jest w Ameryce, jacy wszyscy są dzielni i jak to chętnie oddają życia za racje w które wierzą, ale po to by takich zwyklych ludzi jak my, zmobilizować do tego by w skrajnych sytuacjach, gdy dotyka nas niesprawiedliwość, powiedzieć stanowcze NIE i walczyć o swoje!

ocenił(a) film na 10
zzakrzak

O ten temat został stworzony 7 lat temu w moje urodziny :) ... no ale nie
ważne :) ...Ten film jest swietny !!!!!!!!!!!!!!! Dałam 10/10 to mój
ulubiony !!! I nie chodzi o jakieś okna ! LostDafidos ma racje !!!

ocenił(a) film na 6
justyna55

Haha, no mi się ten film aż tak bardzo nie podobał, ale i tak składam najlepsze życzenia urodzinowe :) (troche spóźnione ale zawsze).

zzakrzak

Bez sensu? Na pewno tyle, że amerykańska policja często działa bez sensu, taka jest właśnie przykra prawda, mają za dużą władzę. Polacy znają tylko "piękny amerykański sen '' luknij sobie czy tu widzisz sens... https://www.youtube.com/watch?v=tHkFySlyTwc https://www.youtube.com/watch?v=K9-UcoZi9Es

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones