PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 883
oceny
5,3 10 1 51883
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

?

ocenił(a) film na 7

Dla większości zdaje się film jest (delikatnie mówiąc) absurdalny, dla mnie zaś (też delikatnie mówiąc) absurdalne są w większości wypowiedzi o tym traktujące. Wręcz kompletnie niezrozumiałe.
Przede wszystkim - jeden z najdosadniejszych filmów z przesłaniem ekologicznym, a przy tym nienachalnym, bo w zasadzie odkrytym w pełni na sam koniec. Do tego niepokojący i wreszcie - szczególnie w kategorii filmów postapokaliptycznych - niebanalny.
7/10.

ocenił(a) film na 2
dentryt

Może i film niebanalny, ale pomysł to nie wszystko. Zagrany (a może wyreżyserowany) jest fatalnie. Miałem wrażenie, że aktorzy sami nie wiedzą, co chcą pokazać i męczą się przy tym okrutnie. A ja wraz z nimi.

ocenił(a) film na 4
dentryt

trzeba przyznać, pomysł i przesłanie było niezłe, ale niestety realizacja leży...

ocenił(a) film na 7
dentryt

Popieram. Czemu wszyscy tak jadą ten film? Przez te oceny o malo co bym nie obejrzal. Film mi sie podobal. Nietuzinkowy z fajnym pomyslem. Jasne ze nie jest to arcydzieło ale mi sie podobal. 7/10

ocenił(a) film na 7
dentryt

Również nie rozumiem tego dlaczego ma tak niską ocenę, fakt gra Zooey irytowała mnie. Ale to tylko jeden jedyny minus jaki zobaczyłem w tym filmie :P

ocenił(a) film na 7
U-571

@dodatkowo główny motyw muzyczny z filmu - świetny, dawno żaden utwór nie powodował u mnie gęsiej skórki :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones