PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 859
ocen
5,3 10 1 51859
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

I muszę przyznać, że jest niezły.

Sam film coraz bardziej zaczyna mnie interesować. Może Night się zrehabilituje po ostatnim (fatalnym) filmie... Chociaż z tego co pamiętam, to "Zdarzenie" zdecydowała się zrobić dopiero któraś wytwórnia z kolei, a to dobrze nie wróży. No cóż, zobaczymy co wyniknie z tego... zdarzenia.

ocenił(a) film na 5
Albertino

Nie chcieli, głównie przez porażkę "Kobiety..." (która mi się całkiem podobała, ale to specyficzny film). Do scenariusza też były zastrzeżenia, ale zrobił parę zmian i jednak go kupili. To będzie też pierwszy jego film dozwolony od 18 lat. Ja tam wierzę w ten film, chociaż nie zdziwię się jeśli będzie krytykowany, a wśród innych będzie wspaniały (bo tak było ze Znakami, Osadą i Kobietą w błękitnej wodzie).

ocenił(a) film na 4
speiderman

na imdb.com gdzies na forum w linkach jest scenariusz podobno bardzo dobry i przede wszystkim przerażający(some scary shit).

GhostFace

No, no, a podobno miał się ostatnio pojawić zwiastun do tego filmu i jakoś go nie ma :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones