PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 858
ocen
5,3 10 1 51858
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

Dlugo zbieralem w sobie sily by obejdzec ten film. Przeczytalem sporo komentarzy na tym forum i nie moglem uwierzyc ze uwazacie go za az tak zly film. Bardzo lubie Markha Whalberga i jest to jedyny powod dla ktorego zdecydowalem sie zmierzyc z tym "dzielem". Wytrwalem 30min seansu...
Ten film doswnie obraza inteligencje widza. Pluje Ci w twarz a potem tarza sie ze smiechu. Jest tak zly i glupi ze nie znajduje slow by to opisac. Juz pierwsza scena mowi sama za siebie. Kobieta bez zadnego powodu wbija sobie dlugopis w szyje. WTF!?!?!?!
Odradzam, omijajcie szerokim lukiem. Jesli macie do wyboru obejrzenie Zdarzenia lub samobojstwo, nie wachajcie sie, skaczcie pod pociag.

Mimo iz nie obejrzalem do konca, wystawiam mu 1/10 bo dawno zaden film tak mnie nie wku*wil...

ocenił(a) film na 6
Wilkinson

Chyba nie wiesz dlaczego oni skakali , wbijali sobie długopis w szyję itp . W filmie powiedzieli dlaczego ... było oglądać film.


PS .Widać , że mamusia nie kupiła klawiatury z polskimi znakami .

ocenił(a) film na 5
Wilkinson

Wilky, nie wolno oceniać jak się nie widziało do końca! :D (choć racja - film nienajlepszy)

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

ale nie 1 ,bez przesady Trollem mi zalatuje,nie oceniam melodramatów i bajek bo nie oglądam nie lubie i tyle a moge dac Przemineło z Wiatrem 1 ale po kiego pajacowac...pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Wilkinson

Po obejrzeniu 30 minut filmu nie można wyrazić obiektywnej opinii, poza tym nawet nie wiedziałeś dlaczego ludzie zaczęli popełniać samobójstwa. W Zdarzeniu, apokalipsa przybrała postać wirusa, który ubezwłasnowolnia zarażonego i zmusza do samookaleczenia, samobójstwa. Reżyser wymyślił oryginalną odmianę wirusa, ale niestety trochę naiwną i lepiej żeby wirus powodował śmierć w inny sposób, choćby pospolity. Z drugiej strony sceny samobójstw miały trochę wstrząsnąć widzem, co nawet się udało, ale z kolei zraziło wrażliwców, którzy źle reagują w ogóle na krew i trupów.
Film mi się podobał, trzymał w napięciu, pisząc że uważamy go aż za tak zły, nie myl nas z Twoimi młodszymi siostrami, tak samo nie pisz, że obraził Twoją inteligencję, bo obejrzałeś tylko 30 minut i nie wiedziałeś o czym jest. Co najwyżej film może obrazić się na Ciebie.

Magic_aM

Rozumiem Wilkinsona. Ja obejrzałem cały i żałuję, że nie zaprzestałem na 30 minucie.

Wilkinson

No cóż, trudno, raz kozie śmierć. Muszę to napisać: a mnie się podobało! Super film jak dla mnie. Ale każdy ma prawo do swojej oceny. Z resztą często te filmy, które są bardzo wychwalane z kolei mnie nie przypadają do gustu:-/

Metropholis

mnie też bardzo się podobał.. a Ty Wilkinson lepiej się nie udzielaj w tej sprawie bo nie oglądnąłeś do końca i nawet nie wiesz dla czego się ludzie zabijali -.-

ocenił(a) film na 1
jaroszkaORx33

Wiem dlaczego sie zabijali. Pisalem o pierwszym wrazeniu po zobaczeniu poczatkowych scen.

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

Magic_aM - Racja. Film można ocenić po obejżeniu go do końca.
Mnie osobiście bardzo się podobał film. Po seansie byłem bardzo zadowolony.

ocenił(a) film na 4
TomoT

Widziała cały...jak dla mnie maaaaasakra. Dawno nie widziałam tak złego filmu - nawet dobry pomysł, niestety bardzo nieudolnie zrobiony. Nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones