PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 880
ocen
5,3 10 1 51880
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

Kurczę w swoim życiu obejrzałem już sporo filmów i miałem nadzieję, że ten nie będzie z
serii "przewijanka".
Tak nazywam filmy które są tak nudne, że można je "obejrzeć" tylko, aby mieć go
odhaczonego w swoim zbiorze - nazwijmy to - filmów obejrzanych.
Moja historyczka mówiła do niepokornych uczniów:
"Jesteś nudny, jak flaki z olejem."
Zazwyczaj nie opieram się na opiniach z filmweb'u, bo oczywiście tutaj 90% to kwestia
gustu, tylko czytam opis filmu, ale w tym przypadku jestem totalnie rozczarowany tym
bardziej, ze lubię Zoe i Marka.
Polecam dla tych, co mają półtorej godzinki wolnego czasu i nie mają co z nim zrobić.
Ja natomiast, odhaczam go w moim kajeciku filmów przewijanych !

ocenił(a) film na 7
Sokojoko

A ja bardzo się na niego nastawiłam i tylko trochę mnie zawiódł, bo miał kilka niedociągnięć. Widziałam mnóstwo znacznie gorszych filmów z dobrymi, znanymi aktorami, gdzie sukces był wręcz na wyciągnięcie ręki, a nie wyszło. Choć wiem że podejście "mogło być gorzej, więc jak nie jest to trzeba się cieszyć" nie zawsze jest dobre, to tutaj się sprawdziło.

Wydaje mi się, że łatwo będzie zrobić z tego filmu parodię - ludzie uciekają przed wiatrem... Ale i tak fajnie mi się oglądało.

Sokojoko


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones