PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 858
ocen
5,3 10 1 51858
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

Ten film ma kilka wad, ale daje do myślenia. To co człowiek robi np. z lasami w Ameryce Płd. jest
niedopuszczalne.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się! Jestem przyrodnikiem i dla mnie film był niezwykły! Oglądałam w napięciu :-)

ocenił(a) film na 4

Tak przemycono maltuzjanizm, dobrze odczytałeś przesłanie.

ocenił(a) film na 4

tak daje do myślenia jak można z aktorów wykrzesać tyle drewna i spier.. lić całkiem nieźle zapowiadający sie thriller

Powiem tak: cel nie zawsze uświęca środki. Pomimo słusznego przesłania i obiecującego początku, film jest taki jakiś... powiedzmy, że dziwaczny. Czasami nie wiadomo, czy dana scena miała być w zamierzeniu komiczna, czy nie. Ten komizm jakoś tak brzydko kontrastuje z mocniejszymi scenami (szczególnie gryzło się to w chwili, w której bohaterowie próbują wejść do zabitej dechami posiadłości). W zasadzie powinienem wystawić niższą ocenę, ale z powodu jednej sceny z Panią Jones daję jednak 5/10.

Nie dopuszczalne?Nic nie zrobisz i ja też nic nie zrobię.

No tak, tylko nie trzeba wydawać kilkudziesięciu milionów na powiedzenie czegoś, co wszyscy i tak wiedzą.

ocenił(a) film na 9

Tu nie chodziło o nieposzanowanie przyrody. Rośliny, będące prostymi formami miały symbolizować ludzkie emocje. Wyzwalały zło, wyczuwając to, co ludzie akurat czuli. Zauważmy, że epidemia skończyła się, gdy przechodzące lekki kryzys małżeństwo postanowiło być razem, kochać się na zawsze. Film pełen symbolizmu i nienachalnej filozofii. A na obowiązkową końcówkę nie ma co narzekać. Obok "Dziadek i ja" i "Szóstego zmysłu", najlepsze dzieło Shyamalana.

ocenił(a) film na 1
Shiloh

Naprawdę to wszystko jest w tym filmie? :)

ocenił(a) film na 1
Shiloh

Łat? Noł!

ocenił(a) film na 4

a mnie zastanawia skąd taka wysoka ocena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones