PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 859
ocen
5,3 10 1 51859
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

czym jest ten film?

ocenił(a) film na 4

myśle, że ten film... ma duży problem z tożsamością... i sam do końca nie wie co przedstawia... niby jest to film katastroficzny... w którym nagle nie wiadomo skąd pojawia się wątek humorystyczny (mam na myśli dwie babki siedzące z maskami gazowymi - come on... that was a little funny), który jest kompletnie nie na miejscu... podobnie nijako wpasowują się w cały klimat te gierki z pół zazdrością... między głównymi bohaterami... oglądając to miałem odczucie jakbym oglądał dwa równoległe do siebie filmy... jeden... to film katastroficzny... a drugi jakaś komedia romantyczna... która nie jest śmieszna...

... ok jest tam jedna rzecz... która mnie ostatecznie przekonała, żeby to obejrzeć... a może nie tyle rzecz, co osoba... a może i jednak rzecz... bo mówię tutaj o oczach i uśmiechu pięknej (przynajmniej w moim odczuciu) Zooey Deschanel... ehh...

... no nic... w skrócie mówiąc film chyba miał nam przekazać... "nie wku**iajcie drzew... bo skopią wam kiedyś tyłki..." i ok, niech będzie... skoro drzewa nie potrafią mówić za siebie... niech zrobi to ktoś inny...

... mimo, że przy pomocy tego komentarza próbuję sobie jakoś uporządkować moje myśli związane z tym filmem... to nadal nie jestem pewien... czym on na prawdę jest...

ocenił(a) film na 1
tormee

Jezu, pierwszy raz widzę kogoś, kto robi tak dziwne zabiegi z pisownią - jestem w szoku.

ocenił(a) film na 4
tormee

To w końcu rzecz czy osoba ? ;p

tormee

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

użytkownik usunięty
kotbury

wypowiedź gimbusa "to są pierdoły" niepoparte zupełnie niczym ;)

tormee

jak widac, polska jenzyki jest dla tobie za trudne.

użytkownik usunięty
kotbury

napisz czego nie zrozumiałeś, lub co było stylistycznie niepoprawne, albo się nie odzywaj. Bo jak na razie to prezentujesz poziom frustrata, który musi się na kimś wyżyć anonimowo w sieci, bo sobie w życiu nie daje rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones