PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 859
ocen
5,3 10 1 51859
3,8 14
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

ale im dalej w las tym nudniej... a przerażenie bohaterów na widok szumiących krzaków jest
conajmniej groteskowe. na koniec miałem wrażenie, że oglądam parodię.

ocenił(a) film na 1
_marecki

Krótko, ale treściwie.

Idiotyczny film, a niektóre sceny trącą komedią (gadanie do sztucznej rośliny; chyba sam Wahlberg nie wierzył w ten film, bo miałem wrażenie, że wygłupiał się przed kamerą). Historia niewiarygodna, w głupi sposób przedstawiona, prowadzona bez sensu. Kicz, jednym słowem.


JFR

Mnie się sam początek podobał, tło do napisów. Widzieliście te fajne chmurki, najpierw białe, stopniowo przechodządze w ciemne, burzowe? ^^

ocenił(a) film na 1
GodWhore

Akurat początek to jeszcze by uszedł. Ta ekipa spadająca z dachu była całkiem spoko :). Ale później zaczęły się dziać rzeczy niedopuszczalne w szanującym się filmie :).

JFR

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 5
_marecki

Ewidentnie było widać, że w wielu momentach Wahlberg i Leguizamo nie wiedzą co mają zagrać. Film potraktowali jak chałturę mało przekonywująco. Zooey Deschanel to już szkoda komentować - amatorszczyzna.

ocenił(a) film na 6
Aldon

No jasne ty byś zagrał ten film 3 razy lepiej i za mniejszą kasę ...:)

ocenił(a) film na 3
_marecki

Film beznadziejny, długo takiego nie widziałem.
Wahlberg nieźle to podsumował, jest w innym poście wszystko

ocenił(a) film na 2
MarcelKowal

co powiedział? (nie chce mi sie szukać...)

ocenił(a) film na 3
_marecki

http://www.avclub.com/article/mark-wahlberg-acknowledges-that-emthe-happeningem- -48067

ocenił(a) film na 2
MarcelKowal

o ile to są jego słowa to szacunek:) jeszcze nie słyszałem żeby się ktoś przyznał że zagrał w kiepskim filmie...

MarcelKowal

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

_marecki

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones