PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663335}

Zdarzyło się w Saint-Tropez

Des Gens qui s'embrassent
5,9 1 282
oceny
5,9 10 1 1282
Zdarzyło się w Saint Tropez
powrót do forum filmu Zdarzyło się w Saint-Tropez

jest w napisach końcowych. Tak jak reszta ten film to ochłapy i końcówki z innych filmów i
scenariuszy; z niektórych można się pośmiać, inne są sentymentalne.

Jak ktoś ma ochotę na oglądanie problemów rodziny bogatych Żydów z drobnomieszczańskimi
problemami to pewnie się nie zawiedzie. Kolejny film nakręcony jako tzw. tax shelter.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

A mnie tam jedynie interesuje Monica Bellucci w tym filmie;)

ocenił(a) film na 4
Dadelog

Tylko że ona prawie nic nie miała do zagrania: kilka gagów w stylu katolicka sziksa na żydowskim reformowanym pogrzebie. Śmiałem się z nich na głos, ale to jednak tylko takie samograje.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

Wiesz, ja tam filmy z Monicą oglądam głównie dla wrażeń zmysłowych i estetycznych związanych z możliwością podziwiania na ekranie tej zjawiskowej aktorki;) Więc nawet jeżeli film nie jest najlepszy, ale za to jest w nim dużo Moniki, to z pewnością nie uważam takiego seansu za czas stracony:)

Gdyby nie Monica, to pewnie nawet nie zwróciłbym uwagi na ten tytuł.

ocenił(a) film na 4
Dadelog

"De biustibus non est disputandum", jak mawiali starożytni Polacy.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

Zwłaszcza w przypadku takiej kobiety jak Monica;)

Wujek_Sylwek

de gustibus non disputandum est......... to z łaciny panie wujek s.
zaciekawilo mnie, chyba warto zobaczyc...


ocenił(a) film na 4
GARBATY_ANIOLEK

No i nie wiem, czy mam próbować wytłumaczyć Tobie dowcipy, których użyłem w poprzedniej wiadomości?

GARBATY_ANIOLEK

Łacina to język przeklęty, niegodny, a starożytni Polacy nie istnieją. Chodzi o to, że Słowianie czy tam Lehici nie posłużyliby się nigdy językiem łacińskim, ponieważ mamy swój godny język. Trzeba tutaj dodać, że Polacy to nie są Słowianie. Słowianami czy też Lehitami określa się ludzi o wysokiej świadomości, którzy pochodzą od praprzodków z silnym genem słowiańskim mającym swoje korzenie i dostrzegają problem w propagandzie usiłującej te korzenie wyplewić, a Polacy to niewolnicy rabinów. Polska to nazwa prowincji watykańskiej i oznacza niewolę naszego narodu podzielonego według zasady "dziel i rządź"! Ten cytat o tym, "że o gustach się nie dyskutuje" jest błędny. Nie oceniają niewolnicy, tchórze-ze względu na strach i podporządkowanie. Niewolnik nie ma swojego słowa, głosu-widać to pięknie w polityce, gdzie niewolnik nie może się sam reprezentować wobec zasad sztucznego prawa stanowionego ( inaczej zwanego też prawem "bydła hodowlanego" czy też prawem morskim ), "oddawanie głosu" na głosowaniu...Ten kto oddaje swój głos innemu, to go nie ma i nie może o sobie stanowić, co za tym idzie jest niewolnikiem.
Postarałem się to skrócić. To jest temat, który nie da się poruszyć w jednym wątku.
Sława!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones