PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646795}

Zderzenie

Intersections
6,2 1 475
ocen
6,2 10 1 1475
Zderzenie
powrót do forum filmu Zderzenie

albo przegrane. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w tej "grze prowadzonej przez mężczyzn" (jak to określiła ta blondynka), wszystkie kobiety w tym filmie były w pewnym sensie ofiarami mężczyzn.

Arietta

Bo tak było :)
Film obejrzałam ze względu na Jaimie Alexander i cieszy mnie, że fabuła też była ciekawa.
Każdy w filmie poniósł karę za swoje czyny lub ich zamiar. Jedynie Saleh (ten co dziecko miał uratować) na karę nie zasłużył i wyszedł zwycięsko z całej sytuacji. Jednak według mnie Scott powinien tak samo zapłacić za swój występek. To on był "zły", a nie żona, która miała plan, żeby go zabić. Nie wiem czy to tylko ja, ale wydaje mi się, że on dręczył Taylor nie tylko psychicznie (sama wspominała o jego chorych urojeniach). Chociaż w sumie jej śmierć była dla niej wybawieniem (biorąc pod uwagę też jej słowa, że woli umrzeć, niż żyć z mężem dłużej).
Fajne zwroty akcji, każdy kombinował, żeby ugrać coś dla siebie, ale Taylor mi i tak żal... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones