PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106669}

Zdolne do wszystkiego

Fit to Kill
3,7 44
oceny
3,7 10 1 44
Zdolne do wszystkiego
powrót do forum filmu Zdolne do wszystkiego

Zdolne, niezdolne

ocenił(a) film na 2

To, co zwykle: ponętne agentki łączą przyjemne z pożytecznym. W przerwach między kolejnymi starciami z bandami superłotrów, znajdą czas na przyjemności ciała i pokażą przy okazji facetom, gdzie ich miejsce.
Fabularnie, "Fit to Kill" kontynuuje wątki z poprzedniego filmu Sidarisa, "Hard Hunted", choć przyznam szczerze, że szybko straciłem rachubę i przestałem udawać, że śledzę grubymi nićmi szytą intrygę. W końcu cała seria to jedynie pretekst do sprezentowania widzowi ciągu luźno powiązanych sekwencji: a to sobie popatrzymy na silikonowe biusty, a to mignie nam przed oczami jakiś idiotyczny gadżet (tutaj m.in. jest to zdalnie sterowany helikopter-zabawka, wyposażony w arsenał rakietowy), coś wybuchnie, ktoś widowiskowo kopnie w kalendarz, itd., itp. Z nowinek wartych odnotowania: do ekipy dołącza Julie Strain. Osobiście, wolałem raczej pierwsze filmy z cyklu, bo i sensu (tak, wiem, jak to brzmi) i atrakcji, a nawet golizny, było w nich więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones