PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808299}

Zdrada stanu

Affairs of State
4,9 359
ocen
4,9 10 1 359
Zdrada stanu
powrót do forum filmu Zdrada stanu

Taka sobie bajeczka do zobaczenia na raz.Na plus w miarę nieżle ukazane te kampanijne brudy,jakaś tam ciekawość jak to wszystko się dla tego kolesia skończy oraz kilka lepszych momentów jak ten ze "znajdż nowe miejsce".Na minus - niesympatyczny główny bohater(jakoś jego los był mi całkowicie obojętny),mało realnie ukazana ta jego błyskawiczna polityczna kariera oraz jak w Holyłódż nów ci żli i okropni prawicowcy nazwani tu w pewnym momencie "faszystami" - nie no ręce opadają - czy ci ludzie tak łatwo mówiący na prawo i lewo "faszyści" i "faszyści" mają pojęcie czym był w ogóle faszyzm - zresztą to samo jest u nas w kraju - też są tacy co na prawo i lewo widzą "faszystów".Podsumowując - średni filmik do zobaczenia na raz.

ocenił(a) film na 3
kleju30

A więc popierasz faszyzm, 5ku√w;elu, bo lepiej od innych wiesz co to jest? Ciekawa postawa, 5ku√w;elu.

ocenił(a) film na 5
mak65

Gówno popieram pajacu - naucz się czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 3
kleju30

O tym, że GÓWNO popierasz, krzyczeć głośno nie musisz, to widać; a tekst o "czytaniu że zrozumieniem" sobie daruj - używają go zwykle dzbanki takie jak ty, o "zrozumieniu" niewiele mające pojęcia.

ocenił(a) film na 5
mak65

Ale ty jednak tępy jesteś.Pocałuj mnie w moją "faszystowską" du..e klaunie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones