PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 376
ocen
6,8 10 1 121376
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

przeżyła mimo takiej wielkiej dziury w brzuchu, a ta druga żyła podczas wizyty u lekarza, chociaż wiadomo, że ze skręconym karkiem i bez pulsu nie ma prawa żyć.

ocenił(a) film na 10
yadin

Ty na serio to piszesz?

ocenił(a) film na 8
yadin

.................... please.

ocenił(a) film na 7
yadin

omg XD

ocenił(a) film na 5
yadin

Ten post rozśmieszył mnie bardziej niz ten mierny film : ]

saruman_2

mierny bo nie rozumiesz? gra aktorska świetna jak dla mnie...czego nie można powiedizeć o głupich komediach ostatnich lat...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Gdyby nie ci aktorzy wogóle bym na to nie spojrzał. Ale nawet najlepsi aktorzy nie wyciagną słabego filmu powyżej przecietności stąd 5/10 myslę uczciwa ocena. Głownie z Bruca, który swoją niezdarnościa parę razy mnie rozbawił.

saruman_2

to jest 92 rok - ponad 20 lat temu jak na ten czas to naprawdę spoko film z niezłymi efektami !!!

saruman_2

wg mnie film przedstawia raczej ciekawe przesłanie. Z tego powodu nie nazwalabym go słabym, zwłaszcza gdy doda się do tego dobrą grę oraz ten klimat lat 90 :)

użytkownik usunięty
yadin

Przyznam, że też się nad tym zastanawiałem. Podobnie było po ciosie szpadlem. Szyja jej się wygięła, a ona ją sobie tylko poprawiła i było git. Pozdrawiam spostrzegawczych.

ocenił(a) film na 10

To polecam spostrzec pewien drobny szczegół fabuły, jakim jest eliksir uniemożliwiający śmierć.

użytkownik usunięty
rider269

No w sumie rzeczywiście coś tam było pite. Nie skumałem, że chodzi o eliksir. Jednak pochwalić ten film, to tak, jak powiedzieć, że Doda jest inteligentna.

ocenił(a) film na 10

Dody nie pochwalę, ale pochwalę film: nietypowy scenariusz w klimacie Burtona i Sonnenfelda, charakterystyczny, momentami wręcz gotycki klimat, świetna gra aktorów, fenomenalne nawet dzisiaj efekty specjalne (nagrodzone w końcu Oscarem) typowe dla Zemeckisa. A jak kogoś razi motyw eliksiru młodości, to polecam tak realistyczne dzieła, jak Trudne sprawy, czy inne Pamiętniki z wakacji.

No cóż Doda jak nic jest członkiem Mensy, znajduje się wśród tych 2% ludzi z nieprzeciętne wysokim IQ więc wiesz... ;) a film jest dobry, ma ciekawy czarny humor, dobre efekty i klimat właśnie coś w stylu Burtona, mimo, że to początek lat 90 to nie można przyznać, że akurat od strony 'efektów specjalnych' wypada bardzo różnie na tle dzisiejszych filmów (ba, nawet lepiej niż taki ''Avatar'' moim zdaniem, nie lubię filmów gdzie widać wręcz 'chamskie' komputerowe zabiegi...) ma doborową obsadę no i już wtedy poruszał ważny wątek, to jakiego ludzie zwłaszcza z branży 'show biznes' mają hopla na punkcie odmładzania, dobrego wyglądu i jaką cenę potrafią ponieść za to, żeby się nie zestarzeć.

ocenił(a) film na 8

jak można oglądać film i nie zauważyć najważniejszego wątku/ wydarzenia wokół którego kluczy cały film?

mergina22

A bo mi się jakoś ta fiolka taka mała wydała, że nie przywiązałem do niej większej wagi.

yadin

Właśnie ta fiolka z tym eliksirem jest dość istotna gdybyś zwrócił na nią uwagę to wiedziałbyś że dwie panny wypiły ten eliksir żeby być nieśmiertelne, ale również mają dbać o swoje ciało dlatego obie nie umarły xD. Co do filmu jak na tamte czasy film fajny i fajnie zrobione obsada fajna oprócz aktorki grającej Helen czy jak jej tam było ;P . Meryl Streep po prostu zajebista :D

Aiva1993

Od Streep wolę Beckinsale. Ma fajny tyłek i ładne nogi. Tylko wtedy była jeszcze małą dziewczynką.

yadin

Hehe zostanę przy Streep :D

Aiva1993

Kurcze, mnie Streep wręcz denerwowała! :)

dragonjedark

Hehe ee tam gadasz :P

ocenił(a) film na 8
yadin

Pamiętajcie dzieci, liczba trolli świadczy o wysokiej jakości filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones