PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 360
ocen
6,8 10 1 121360
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

Czarna komedia

ocenił(a) film na 8

Bardzo lubię ten film. Można się przy nim zdrowo pośmieć, a jednocześnie jest tu też refleksja na temat przemijania (strach przed starzeniem się) oraz krytyka Hollywoodu, to jest aktorów i aktorek robiących coraz to nowe operacje odmładniające.
Szczerze polecam.
Doskonałe role M.Streep, G. Hawn, I. Rossellini i B. Willisa.

ocenił(a) film na 8
Serleena

Zgadzam się.
Poza tym, Zemeckis przedstawia tu czarny humor na najwyższym poziomie.

użytkownik usunięty
Serleena

ja także lubie ten film;D stary ale jary;D byle trafil do pierwszej setki najlepszych filmow

ocenił(a) film na 7

Ja pierwszy raz oglądałam ten film jak miałam 5 lat z ciocią... Zapewne wtedy zbyt wiele nie zrozumiała. Lubię tę komedie. Daje 7/10.

ocenił(a) film na 8
Serleena

dołączam się do opinii.nie ma to jak stare filmy.te niektóre nowe produkcje po prostu mnie osłabiają.nie wiem, może po prostu nie te filmy co trzeba oglądam...

ocenił(a) film na 9
Serleena

uwielbiam taki czarny humor :) komedia po prostu zwala z nóg, kiedy ogladalam ja za pierwszym razem smialam sie na glos, a rzadko mi sie to zdarza, szczegolnie juz kiedy jakis film ogladam sama :) wiec naprawde wart obejrzenia, a role i bohaterowie są przezabawni, kazda postac ma w sobie pewien urok :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones