PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 205
ocen
6,8 10 1 121205
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

Czy Wy na miejscu Helen i Madeline, też uleglibyście pokusie wiecznej młodości i piękna?

Dewan

Zdecydowanie, ale żeby tak od razu się rozsypać? Tez mi eliksir, pozostawia wiele do życzenia: P

ocenił(a) film na 8
Stonn

jakie odrazu sie rozsypac na koncu filomu było 37 lat póżniej i dopiero wtedy sie rozsypały na kawałki./

użytkownik usunięty
konrii_2

I złamały regułę ostrożności o tym też trzeba pamiętać. 22 stycznia 2011 kolejna radość z odświeżonego filmu ;-)

ocenił(a) film na 9
Stonn

No właśnie ja tego efektu rozsypania nie rozumiem . Bo skoro piękna Izabela mówi że ten eliksir zapewnia wieczną młodosc to skąd ta posypka na koniec ? Żeby sam Robert tego detalu nie zauważył .

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Przecież to banalnie proste. Obejrzyj jeszcze raz. Eliksir daje wieczną młodość ale Isabela kazała dbać im o swoje ciała. Madeline i Helen uległy wypadkom, które "zabiły" je, ale dzięki eliksirowi dalej żyją, jednak ich ciała są martwe i zaczynają się rozkładać, dlatego po odejściu tego faceta Mad i Hel malują sie nawzajem i faszerują formaliną. Mad i Hel są pewnego rodzaju zombie.

ocenił(a) film na 9
abuthewanderer96

Kurde , to ma sens . Nie patrzyłem na to pod tym kątem . Wielkie dzięki ;) .

ocenił(a) film na 7
Dewan

wiedząc jakie to niesie za sobą konsekwencje - nie. nie wiedząc - tak. :)

Dewan

oczywiscie ze tak :)

ocenił(a) film na 10
Dewan

wieszkosc by skozystala z okazji oczywiscie bedac ostroznym i liczac na to ze sie nic nie stanie. nikt by nie ogladal tego filmu i nie wiadzialby jak moze sie to zle skonczyc wiec :) nie wiaodmo jak by to bylo :D

ocenił(a) film na 10
Dewan

tak, o ile byłoby to dostępne też dla moich bliskich.

ocenił(a) film na 9
Dewan

jesli gwarantowałoby mi to wieczną młodość bez efektu rozsypki to jak najbardziej

ocenił(a) film na 8
Dewan

Natentychmiast.:)

ocenił(a) film na 9
Dewan

Gdyby ich ciała żyły nie rozsyoalyby się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones