PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 172
oceny
6,8 10 1 121172
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

Jak powyżej. Dawno się tak nie uśmiałem. Film chyba bez słabych momentów. dużo żarów, anegdot i groteski. Świetne role Goldie Hawn, Meryl Streep i Bruce'a Willisa. Cóż więcej pisać- arcygenialna rozrywka. 10/10

emillo97

Podpisuję się pod tematem.. to że film jest świetny i role genialnie zagrane to każdy widzi.. jest w tym filmie coś jeszcze... coś potrafi mnie przerazić bardziej niż niejeden horror.. to ten klimat i Genialna ścieżka dźwiękowa, która go tworzy.. (to samo mam z np. Jumanji) muzyka mrozi krew w żyłach... i czasem aż boję się oglądać ten film mimo iż widziałem go już wieeeeele razy....
Pozdro!

emillo97

Zgadzam się! Aktorzy grają na najwyższym poziomie. Film śmieszy, a niekiedy mrozi krew w żyłach :D Po prostu świetna rozrywka na wolny wieczór. Polecam :)

wiolcia0

Mnie jakos nic w tym filmie nie zmrozilo wiec nie wiem o czym piszesz.

megan94

Pisze o tym co sama odczuwałam, Ty chyba nie musisz odbierać go tak jak ja...

wiolcia0

Nie muszę. Też pisze to co odczuwałam podczas oglądania.

ocenił(a) film na 7
wiolcia0

Hehe jak komedia mrozi ci krew w żyłąch to nieźle :D

kryszti

Czarna komedia to jednak nie komedia romantyczna, elementy horroru tam również są.

ocenił(a) film na 7
wiolcia0

W sumie to to samo... mi komedie romantyczne podnoszą ciśnienie, to prawie to samo "zmrożona" krew :)

kryszti

No to widzisz z komediami romantycznymi mam tak samo :P ale inne odczucia miałam co do tego filmu ;)

ocenił(a) film na 10
emillo97

Ten konflikt miedzy Meryl a Goldie w filmie swietnie zagrany :D

ocenił(a) film na 9
emillo97

jednym slowem rewelacyjny! :-)

emillo97

A Isabella Rossellini to co? Tez świetnie zagrana rola.Epizodyczna ,a dorównała głównym.

ocenił(a) film na 7
west17

co za wygląd... ciało i twarz...

ocenił(a) film na 10
emillo97

zgadzam się, super film

ocenił(a) film na 9
emillo97

Uwielbiam ten film również . Zrobił na mnie MEGA wrażenie dziecięciem będąc . Jest to genialna czarna komedia absurdu , ale jeśli Rossellini mówi Meryl że po wypiciu mikstury będzie wiecznie młoda , to skąd to sypanie sie głównych bohaterek .

maciekb80

Oglądałam wieki temu ale jeśli dobrze pamiętam to byłyby wiecznie młode gdyby nie umarły a przecież jedna ma ogromna dziurę w brzuchu a druga zdaje sie złamała kark spadając ze schodów ;)

ocenił(a) film na 9
aniaopole7

Bo Roselini im powiedziała po tym jak wypiły eliksir zeby na siebie uwarzały . Gdyby nie przydarzył sie jednej i drugiej wypadek smiertelny to nadal by wygladały młodo jak Izabela a tak stały sie zombie

ocenił(a) film na 9
emillo97

Święte słowa . To jedna z najlepszych czarnych komedi jakie dane było mi zobaczyć . Teraz efekty robią mega wrażenie a co dopiero w chwili premiery .

użytkownik usunięty
emillo97

Fajnie zrobiona komedyjka. Filmowy pojedynek Streep i Hawn niczym konflikt dwóch diw starego Hollywoodu ; Bette Davis i Joan Crawford, normalnie czuć tę nienawiść. Do tego Bruce Willis jako ochlapły , ciamajdowaty alkoholik, wprost genialny . Kolejna po serialu ,,Na wariackich papierach'' genialna rola komediowa Bruce'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones