PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 357
ocen
6,8 10 1 121357
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

http://www.imdb.com/title/tt0104070/

taki świetny ten film? skąd na Filmweb bierze się dla niego tyle entuzjastycznych opini?

ocenił(a) film na 8
The_Joke___Man

Bo polacy o wiele lepiej czuja klimat czarnego humoru:)

The_Joke___Man

Bo amerykanie są durni i myślą, że Bruce Willis zawsze powinien grać twardziela, 'american hero' itd.

The_Joke___Man

Też mnie zastanawia, skąd taki entuzjazm.
Czarny humor tylko lekko błyska od czasu do czasu, Willis jest dość dobry, z naciskiem na dość. Meryl Streep nadrabia i tylko dla niej ode mnie -5/10.

Zemeckisa preferuję zdecydowanie w "Powrocie do przyszłości".

Isz_

Na imdb bardzo często ocena jest niższa. Nie wiem dlaczego. Może Amerykanie są bardziej wymagający?

ocenił(a) film na 4
The_Joke___Man

Ten film był do kitu!!! Niby taka "świetna komedia", polecana przez wszystkich naokoło, a tak mało śmiesznego filmu nie obejrzałam od bardzo, bardzo dawna. Uśmiechnęłam się może raz...

ocenił(a) film na 9
The_Joke___Man

imdb to nie tylko amerykański portal. wydaje się być bardziej obiektywny i wyważony, jako że przebywa na nim dużo więcej internautów z różnych zakątków świata. na pewno nie ma na nim syndromu 'klasyków', czyli filmów, których pod żadnym pozorem nie wolno źle ocenić i będziemy ich bronić do skutku, bo nam się podobały za dziecka itp.

ocenił(a) film na 10
The_Joke___Man

sądzę że każda osoba która napisała tu swoje zdanie ma po części rację ale dla mnie ten film był naprawdę świetny a ulubiona scena to ta z kotami w mieszkaniu

baczek_84

dla mnie ten film był bardziej dołujący niż śmieszny.. Porażka. Dałabym jeden, ale dam 2 - ze względu za morał ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones