PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 378
ocen
6,8 10 1 121378
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

Pół na pół

ocenił(a) film na 6

Bez żadnych rewelacji, bez żadnych większych zarzutów. Aktorstwo na wysokim poziomie, choć momentami (króciutkimi) bywało trochę sztucznie, ciekawy scenariusz, mroczny humor, który jednak nie powalił mnie na kolana. Miejscami genialne dialogi, miejscami przestoje i lekka nuda. Nie polecam, nie odradzam. Moja ocena 6,5/10

wermac

Cóż - z aktorstwem może i bywa różnie, ale Meryl Streep gra swoją rolę koncertowo :) Zresztą kiedy ona źle zagrała... Jakoś sobie nie przypominam.
Dla mnie ten film to zabawa przednia. Ale zapewne, gdyby właśnie nie Streep byłby dużo gorszy. Jednak dialogi i niektóre sceny godne są zapamiętania (Streep kupująca eliksir, Hawn z dziurą w brzuchu, czy moim zdaniem najlepsza scena - Streep jedzie po godności Willisa i spada zupełnie przypadkiem ze schodów).

ocenił(a) film na 6
Albertino

Streep gra przebojowo, ale tak jak wspomniałeś - kiedy ona zagrała słabo? Jeżeli chodzi o dialogi to najbardziej podobała mi się wspomniana już przez kogoś scenka, kiedy to Goldie Hawn dostaje z shotguna w brzuch, wpada do fontanny, wychodzi z dziurą w brzuchu wielkości arbuza i mówi: "Jak ja wyglądam?! Jestem cała przemoczona". Genialna także scena w szpitalu:
- "Gdzie jest moja żona?"
- "Tak wiem, to naprawdę straszne"
- "Gdzie do cholery zabraliście moją żonę?"
- "Do kostnicy"
- "Do kostnicy? Wścieknie się za to" :)

Także lekarz był dobry, co potem go reanimowali. :) Tak jak pisałem w pierwszym poście - kilka scen naprawdę śmiesznych było, ale jak na cały film to zdecydowanie za mało...

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones