PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 172
oceny
6,8 10 1 121172
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

Pamiętam, kiedy oglądałam ten film za dziecka (mamo, tato, dlaczego na to pozwoliliście?!) i okropnie się bałam, kiedy Meryl Streep spadła ze schodów, a później z przekręconą głową szła z kierunku Bruce'a Willisa...


Hmm, w sumie to nadal boję się tej sceny :D

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
kooozka

Ja cię obronie, no chodź przytulę.

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

Po prostu nie będę już oglądała tego filmu, ale dzięki :D

ocenił(a) film na 8
kooozka

Masz oglądać bo cię kopnę. :D

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

Od przytulania do kopania... :D

ocenił(a) film na 8
kooozka

Hejka? Co polecasz?

ocenił(a) film na 8
kooozka

Nie wiem dlaczego, ale mi mocno w psychikę wbiły się te 'lewitujące' zakonnice przed kostnicą... Niby trwa z kilka sekund, ale do tej pory czuję dziwny niepokój, jak to wspominam. Chociaż przyznaję że scena ze schodami, też była przerażająca, za czasów dzieciaka ;)

ocenił(a) film na 6
albatron

O nie, dlaczego to piszesz o tej godzinie? Aaaaaa :C

kooozka

Ciesz się, że nie zrobiła jebut z tych schodów http://hardcorowo.pl/51143_Schody.html :P

ocenił(a) film na 9
kooozka

miałem to samo za dzieciaka . Wrecz dochodziłem " jak ona to robi " bo wyglądało to bardzo realistycznie

ocenił(a) film na 9
kooozka

No i wrażenie zrobiła też na mnie ( a byłem wtedy bardzo młody ) Izabela . Wyglądała w tym filmie obłędnie .

kooozka

Ja też ☺

ocenił(a) film na 8
kooozka

Mój brat pamiętam,że zabronił mi na tą scenę patrzeć. Miałam może 7 lat

kooozka

Ta scena jest najlepsza i jak Meryl naprawia sobie głowę ale po za tym średni jak dla mnie film.

kooozka

Każde pokolenie ma jakieś swoje strachy z dzieciństwa. Ja mam Bukę z "Muminków", wilkołaki z "Akademii Pana Kleksa" czy teledysk do piosenki "Thriller" Michaela Jacksona. Już jako dorosła osoba skonfrontowałam się ze swoimi strachami z dzieciństwa i doszłam do wniosku, że nadal nieprzyjemnie mi się ogląda jedynie marsz wilkołaków z "Akademii Pana Kleksa", chociaż ten film ogólnie uwielbiam, a słysząc piosenkę "Pożegnanie z Bajką" ściska mnie w gardle z żalu za dawno minionym dzieciństwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones