PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 376
ocen
6,8 10 1 121376
7,6 20
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

Tandeta

ocenił(a) film na 2

Zero śmiechu, akcja stoi w miejscu i na dodatek występują słabi aktorzy.

użytkownik usunięty
K_B_

Buahahahaha zes mnie rozwalil buraku. Jacy slabi aktorzy? Streep, ktora uznawana jest za najlepsza aktorke wszechczasow? Czy moze Willis? Idz lepiej poogladaj Battle Earth, w ktorym aktorzy graja po prostu rewelacyjnie, buahaha...

Źli aktorzy? Hłehłehłe... Żart miesiąca... Przepraszam bardzo, ale chyba Ci się strony pomyliły i post wpisał Ci się nie tam gdzie trzeba... Aktorsko to film akurat świetny... Humor nie każdemu może się podobać, ale dla mnie rewelacja...

ocenił(a) film na 6
K_B_

Nie, chłopie... Możesz sobie bluzgać Stevena Spielberga... możesz sobie gadać co chcesz o wspaniałości Jamesa Camerona.... możesz mówić różnie głupie rzeczy o fajncych filmach... możesz się śmać z tandetnego Happy Tree Friends...

Ale nie nazywaj Meryl Streep słabą aktorką !!

Dobry_2

Ona gra tam doskonale, wciąż nie mogę wyjść z podziwu - To chyba najlepsza aktorka w historii kina, a na pewno jest w pierwszej trójce... O jakie dwie inne panie mi chodzi możecie się domyślać :]

ocenił(a) film na 9
K_B_

Meryl Streep słabą aktorką?!? O qrrrna, idę po wódę... A tak bardziej poważnie: facet, czy ty potrafisz cos poza bluzganiem? Gdzie nie widzę twój komentarz to mękolisz...

ocenił(a) film na 8
K_B_

Myślę, że trójka wybitnych aktorów (no jeszcze Izabela Roselini czwarta) to największy atut tego filmu, który jest z resztą bardzo śmieszny i fajny:)

adam_

Właśnie ^^ film świetny. Aktorstwo,muzyka i sam pomysł - rewelacyjne.Film oglądałam jako mała dziewczynka i wywarł na mnie duze wrażenie.Teraz chcialam zobaczyc czy film będzie nadal podabął mi siętak samo i nie zawiodłam się ;)

K_B_

faktycznie, moze sama fabula filmu nie jest zachwycająca i gornolotna ale aktorzy miodzio:).

ocenił(a) film na 8
chinese_bomb

Świetna komedia o próżności, sławie i zawiści, a Bruce Willis w roli niezdarnego chirurga plastycznego to prawdziwa rewelka. ''Ze śmiercią jej do twarzy'' to kolejny film Bruce`a w którym udowodnił, że nie jest jedynie bohaterem kina akcji, a tutaj widać, że w towarzystwie Goldie Hawn i Meryl Streep świetnie sie bawi i wyśmiewa swój wizerunek twardego faceta.

Bruce84

Pamietam jak jechałes po mnie - chyba na forum "Siedem". Juz wtedy wiedziałam, że nie jesteś zbyt bystry. Oto uzupełnienie. Skoro Willis, Streep, Hawn, Rossellini prezentuja słabe aktorstwo to kto prezentuje wyzszy poziom? Wtedy mnie nie zrozumiałeś, więc pewnie i teraz bedzie tak samo. Dziecko zapatrzone w "HTF" - tragedia! Nie znasz sie na filmie, ani aktorstwie. Nie masz żadnych sensownych argumentów- nigdy! Masz najwyraźniej mózg wielkosci ziarenka piasku... Jeszcze tylko brakuje, zeby ktos potraktował cie jak zabawiają się twoich idole (Happy Three Friends), albo gorzej - zebys ty zrobił to komus innemu. Wcale bym się nie zdziwiła.

MADLEN

jeżeli ten film to tandeta, to ja jestem Matka Teresa z Kalkuty!!! Słabi aktorzy??? też coś!!! Jak ktoś nazywa Meryl słabą aktorką, to chyba nie ma pojęcia o aktorstwie!!! Bruce i Goldie też są świetni!!!!!!!!

K_B_

Bruce Willis,goldie Hawn złymi aktorami?I pewnie myślisz,że zamiast nich ty jesteś śmieszny, i prawde mówiąc jeżeli chodzi o ten tekst to masz racje...

K_B_

Bruce Willis,goldie Hawn złymi aktorami?I pewnie myślisz,że zamiast nich ty jesteś śmieszny, i prawde mówiąc jeżeli chodzi o ten tekst to masz racje...

ocenił(a) film na 9
K_B_

Tania prowokacja :D
.............................. ..............................

Malignus

jasne jasne, "słabi aktorzy" BUHAHAHAHHAHHAAAAHAHAH
bez komentarza;]

użytkownik usunięty
K_B_

Uwierzcie mi, nie ma pisać do takiej ciamajdy? Po co wogóle się denerwować? Skoro taki z niego idiota, to nie wasza wina i nie macie co się wkurzać. Szkoda czasu dla takiego gnojka! Lepiej sobie iść na spacer. Skoro jest takim pieprzońcem, że uważa Streep i Hawn za złe aktorki, a Willisa za kretyna to jest ślepym. Ślepym bałwanem. Nie przejmujcie się

ocenił(a) film na 10
K_B_

Ja tam się równo uśmiałam na tym filmie. Był super a aktorzy grali świetnie ;D

HollyShort

Przetańcie, koleś to typowy prowokant, a wy takimi odpowiedziami tylko mu ułatwiacie zadanie ;)

Hiroto

Ten temat jesszcze zyje? Ciekawe czy autor też :D Bo go dawno na swojej drodze nie spotkałam stety ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones