PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500628}
7,2 1 437
ocen
7,2 10 1 1437
Zebra Crossing
powrót do forum filmu Zebra Crossing

Patologia brytyjskich blokowisk, dragi, przemoc wszystko
duży realizm. Film jest czarno biały , jak i tytuł "paski zebry" wskazuje na czarno białość co oznacza ze albo jesteś zły albo dobry , główny bohater tez na początku był zły , razem z kompanami robił złe a nawet chore rzeczy ale później zmienił się i rzucił wszystko.

Daje tak 8/10 jako bardzo dobry film, choć bardzo bym nie chciał aby film promował takie negatywne zachowanie, należy zauważać pozytywy (nawrócenie głównego bohatera) i fakty, nienawiść jest zła i prędzej czy później obraca się przeciw tobie.

ocenił(a) film na 8
HardkorX

Ten klimat czaro biały daje to "coś". Całkowity brak cenzury(tak mi się przynajmniej wydaje). Dla mnie również 8/10.

Specyficzne zachowanie Tommy'ego- to raczej nie zobaczymy we wszystkich filmach.

A film to jest chyba z 2011r. wg IMDB.

ocenił(a) film na 10
HardkorX

Jeden z lepszych filmow jakie ogladalem. Mysle ze ludzie ,ktorzy nie doswiaczyli takiego swiata nie potrafia dostrzec glebi tego filmu. A co do tytulu to masz ciekawa koncepcje i faktycznie tak moze byc ,ale mi osobiscie tytul kojarzy mi sie z przejsciem dla pieszych. "Zebra crossing" tu chyba chodzi o pasy na ulicy. O to ze zawsze jest jakies bezpieczne przejscie.

ocenił(a) film na 8
HardkorX

Bardzo dobry i dosyć prawdziwie zagrany film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones