PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806805}

Zegar czarnoksiężnika

The House with a Clock in its Walls
5,9 8 152
oceny
5,9 10 1 8152
4,0 3
oceny krytyków
Zegar czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Zegar czarnoksiężnika

no i po drugie nie wydaje mi sie aby on byl odpowiedni dla malych dzieci (a niby do takiej grupy odbiorcow jest skierowany)

ocenił(a) film na 9
krzynu

Żeby wam zrobić na złość 9 dałam temu filmowi

malina1234_filmweb

ale zes mnie zezloscila, normalnie nie wytrzymam xD

krzynu

tragiczny, makabra i nekromancja, postacie sztuczne, dziwne to

ocenił(a) film na 3
ladymoon

Dokładnie.

ocenił(a) film na 3
krzynu

Też się strasznie wynudziłam, ja wiem, że nie jestem dedykowaną grupą wiekową, no ale... koszmarny. Fabuła jest bez sensu, postacie nijakie.

ocenił(a) film na 3
ali99

Zgadzam się ze wszystkim!

ocenił(a) film na 3
krzynu

W firmie moich rodziców co roku jest robiona taka imprezka dla dzieci pracowników - poszłam z moim młodszym bratem jako opiekun, rodzice odpoczywali. Ja i mój brat znieśliśmy to raczej ze skrzywieniem się na efekty specjalne które były takie se, i fabułę która znudziła młodego...

Ale na sali kinowej (w ośrodku kultury który pomaga w przygotowywaniu takiej imprezy) były też małe dzieci, i przynajmniej pięcioro dzieciaków było wyprowadzane, bo się zwyczajnie wystraszyło filmu.

krzynu

Fajny klimat, znów bardzo dobry Jack Black i Cate Blanchett, średni młody aktor grający główną rolę. To kino familijne, choć sa filmy z tego gatunku które spodobają się też dorosłym, niestety to nie jeden z tych filmów. Przez 60 minut wieje nudą, później trochę lepiej, choć akcji jest najwięcej w ostatnich 20 minutach. Można obejrzeć (na raz) ale 2 części raczej nie będzie (i dobrze). Słabiej wyszło niż nowe Jumanji czy Gęsia skórka, ba nawet niż Osobliwy dom Pani Peregrine.
Jak dla mnie naciągane 3,5/6
P.S. Fajnie że Lewis "olał" na koniec tych lamusów co z nim nie chcieli grać.

patryks83

prosze nie obrazac jumanji (nowego), tam sie duzo dzialo i bylo wiele zabawnych momentow :D

krzynu

gdzie temu gniotowi do Jumanji

ladymoon

no wlasnie ;)

krzynu

Ten film ma kategorie wiekową od 7 lat. Jak ktoś przyprowadził na niego młodsze dzieci to jest sam sobie winny.

sterysziomek

problem w tym, ze ten film nie jest dobry dla zadnej grupy wiekowej, dzieci 7/8 lat sie boja, a starsze nie chca ogladac takiego kretynizmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones