PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395881}

Zejście 2

The Descent: Part 2
5,8 34 961
ocen
5,8 10 1 34961
Zejście 2
powrót do forum filmu Zejście 2

Naprawdę irytujący jest dla mnie fakt, że zamiast po prostu zrobić wątek poszukiwawczy, to wrzucili w to bohaterki z pierwszej części, skoro było ewidentnie pokazane, że Sarah poddała się w końcu, że pogodziła się z faktem swojej nieuniknionej śmierci i połączyła się już mentalnie ze swoją córką. Cała ostatnia scena była tak idealna, że tak powinna się zakończyć ta historia (zwłaszcza, że kompletnie nierealne, nawet jak na ten gatunek jest to, by Juno dała radę z tyloma przeciwnikami, ilu zobaczyliśmy na końcu, zwłaszcza będąc ranną). A skoro już poczuli kasę po pierwszej części, to jak piszę, trzeba było zostawić bohaterki z pierwszej martwymi i po prostu wysłać ekipę, która borykałaby się ze stworkami pod ziemią i tyle, nadal byłby to spoko film, a nie zepsułby wrażenia po jedynce.

ocenił(a) film na 4
Hydeist

I gdyby skupili się tylko na wątku poszukiwawczym, nie musieliby robić takiej głupoty jak wyciąganie kobiety w ciężkim szoku pourazowym ze szpitala ot tak, tego samego dnia, którego została odnaleziona... Strasznie mnie ten fakt mierził, gdy oglądałam.

ocenił(a) film na 5
Hydeist

Zgadzam się. Też mnie to denerwowało. Zastanawiałam się co za debile wpadli na ten pomysł. Ranna, szok pourazowy, trauma po stracie rodziny rok wczesniej, trauma po smierci przyjaciolek, albo ofiara albo podejrzana ale co tam - zaciągnijmy ją do jaskiń w których nikt wcześniej nie był, napewno coś sobie dziewczyna przypomni i wskaże nam droge.

ocenił(a) film na 6
PaulaGolemo

Hahha dokładnie. Na pewno pokaże drogę, zafundujmy jej jeszcze większą traumę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones