PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519920}

Zemsta futrzaków

Furry Vengeance
5,5 11 256
ocen
5,5 10 1 11256
Zemsta futrzaków
powrót do forum filmu Zemsta futrzaków

GOOD CLEAN FUN

ocenił(a) film na 7

Lekkie, wesołe... ekologiczne. Film, który w końcu można "spokojnie" obejrzeć z całą rodziną - żadnych podtektsów, żenujących prób wciśnięcia "dorosłych" żartów - żarty choć proste to rozweselające bez względu na wiek. Motyw zwierzat jako głównych bohaterów poprowadzone wręcz idealnie - wyglądają jak prawdziwe nawet gdy się śmieją(!) czy patrzą przez lunetę (!!), poza tym komunikują się "własnym językiem", a nie jakimiś podłożonymi przez aktorów piskliwymi głosikami.

Jeśli chodzi o ludzką część aktorów wszystko na należytym poziomie, pomimo iż trudno w tego typu produkcji "błyszczeć" to widać iż nikt nie poszedł sobie "na skróty" i stara się rzetelnie odgrywać swoją rolę.

Obiektywnie - całkiem udany film rodzinny, ze wskazaniem na młodszych widzów, z całkowitą "czystością" formy i treści.
Subiektywnie - do młodości mi daleko, a świetnie się przy nim wybawiłem!

Wręcz uratował moją wiarę w kino popularne, gdzie jednak można jeszcze robić zabawne i CZYSTE filmy faktycznie DLA KAŻDEGO (choć docelowo dla dzieci), a nie tylko kolorowe shrekopodobne papki z tańczącymi zwierzęcymi animacjami, zalewane na siłę sosem wulgarnych podtekstów na "pocieszenie" dla rodziców zmuszanych do przesiadywania na nich w kinie ze swymi pociechami (tym samym własnoręcznie odmóżdżając swoje potomstwo). Życzyłbym sobie i mózgom naszych dzieci więcej tego typu produkcji.

Werzemuth

za ten tekst dałabym 10 punktów,zgadzam się z każdym zdaiem.jestem mama i faktyczmnie,po prostu z czysta przyjemnościa oglądłam ten smiechawski film,toczę batalie z doroslymi ich brakiem yobrazni co do sadzania dzieci przed bajkami z podtekstami albo zw z seksem albo z narkotykami,rzyga sie już tym,a to fajne kino fam9lijne,polecam a propo do pogladania z Careyem Pan Popper i jegopingwiny,bardzo fajny klimat :)

ocenił(a) film na 9
Jaga25

Zgadzam się z opiniami powyżej, dobre familijne kino. Nie dla fanów "komedii" takich jak american pie, ale dla ludzi, którzy lubią zasiąść przed telewizorem z rodzinką i popatrzeć na coś nie stresującego i lekkiego:)

ocenił(a) film na 5
Werzemuth

Również podzielam zdanie, film fajny, ekstra obraz jak z typowego American Village Dream :-) Ogląda się lekko, humor też lekki, ale można polecić rodzinom, które lubią wspólne oglądanie filmów.

ocenił(a) film na 5
Werzemuth

Film nudny! Lubię kino familijne ale to nie to. Tandetny humor, badziewna gra aktorska, nawet nie śmieszny. I ten lipny dubbing. Nie wyszło im to...

ocenił(a) film na 6
Werzemuth

Potwierdzam, spoko filmik familijny

ocenił(a) film na 7
Werzemuth

Mi też się bardzo spodobał i nie rozumiem tej niskiej oceny, choć koleżanka i rodzinka się wynudzili na nim. Może to brak dystansu i umiejętności wyluzowania się z typu "ja nie oglądam takich dziecinnych rzeczy" i "ale kiepskie efekty"? ;)

colly

Misie to w zoo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones