PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519920}

Zemsta futrzaków

Furry Vengeance
5,5 11 259
ocen
5,5 10 1 11259
Zemsta futrzaków
powrót do forum filmu Zemsta futrzaków

Nic specjalnego. Kiedyś Fraser rolą w Mumii podbił serca widzów i urósł w ich oczach , teraz jedyne co urosło to jego brzuch. Przeciętny film familijny, a raczej słaby. Nie polecam ... 3/10

Adash

No mi też strasznie mi sie nie podobał nawet nie mam zamiaru oceniać.
Sam fakt mojej babci się podobało..ale się śmiała.. :/

CukierekOlunia

Jak babci sie podobało czyli nie była az taka katastrofa :D Zawsze to jakiś pożytek że ktoś sie dobrze bawił :)

ocenił(a) film na 8
CukierekOlunia

Ale Asterixa i Obelixa lubisz?
Chomik Mietushek

Mieushek

Asterixa i Obelixa To najlepsza klasyka lubię ten kilmat !!

ocenił(a) film na 3
Adash

Dla mnie ten film również był jakąś porażką, tak się właśnie zastanawiam czy ten brzuch Frasera to prawdziwy, bo tak wygląda.... Najgorsza była gra tego rozwydrzonego dzieciaka i jego ,,dziewczyny''. Zabiło mnie jak ona mu mówiła, żeby powiedział ojcu, że też go kocha, a ostatnia scena jak oni tańczyli.......

ocenił(a) film na 8
Annodomini

Co ma brzuch do filmu?Wielu znanych aktorow sie spaslo i nadal dobrze graja.
Chomik Mietushek

ocenił(a) film na 8
Adash

No coz,z wiekiem nabieramy ciala a dobry aktor powinien probowac nowych rol a nie byc tylko zaszlufladkowanym w jednej serii.
Chomik Mietushek

Mieushek

Witaj. Nie wiem czy podpis Chomik przed nickiem będzie dla Ciebie korzystny ... z powodu akcji antypirackich FW :)

Co do Twojej ostatniej wypowiedz to zgadzam się .... Przytoczę dwie świetne role ... Zelweger w Bridget Jones oraz Tom Hanks dla Cast Away. W tych filmach aktorzy pokazali kunszt aktorstwa oraz prawdziwe oddanie dla roli ... naprawdę duży szacunek głównie dla Toma który przytył a potem schudł 25 kg !!!

Niestety Fraser'owi daleko do Hanksa i nawet w połowie nie osiągnie on takiego statusu aktorstwa ...

ocenił(a) film na 8
Adash

Niektorzy aktorzy musza przytyc aby dostac role...
A jesli chodzi o chomika mietushka to sie nie boje.Rejestrujac sie na filmweb zapomnialem literki "t" i dlatego podpisuje sie swym aktualnym nickiem.Chce pomoc tez biednym rodakow w sciaganiu za grosze /2zl za 1GB pojemnosci/ gotowych i sprawdzonych filmow,videoklipow muz.,plikow mp3 i albumow muz. oraz koncertow.Jesli ktos chce,to moge mu podac haslo na filmy free dla przyjaciol.
Chomik Mietushek z biednej Grecji.

Mieushek

Heheheh może nadarzy Ci sie chętny :)
Swoją drogą ... z tego co pamiętam to własny login można edytować ... po prawej stronie w górnym rogu są ... ustawienia. Powodzenia Chomiku :)

ocenił(a) film na 8
Adash

Ja tylko pomagam biednym rodakom,bo z chomika mozesz sciagac za grosze ciekawe filmy a jesli jestes przyjacielem,to i za friko. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones